Politechnika Poznańska to przede wszystkim wysoki poziom nauczania, doskonale przygotowana kadra oraz możliwość realizowania swoich naukowych i pozanaukowych zainteresowań. Dowodem tego jest zarówno liczba studentów – ponad 20 tysięcy osób, jak również szeroki wachlarz oferty edukacyjnej – 27 kierunków studiów w ramach 10 prężnie działających wydziałów.

 

Nasza działalność 

Strefa Santander Universidades

Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej
ul. Piotrowo 2 
Poznań

Politechnika Poznańska współpracuje z nami od wielu lat, w 2015 roku powstał nowy punkt na mapie kampusu – placówka relacyjna. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • Programy stypendialne,
  • Nagroda Santander Universidades dla najlepszych studentów,
  • Udział doktoranta w prestiżowym Stypendium Santander w Dolinie Krzemowej w USA,
  • Wsparcie finansowe Konferencji Inżynierii Biomedycznej,
  • Dzień Organizacji Studenckich i Kół Naukowych.

Nasz zespół

Zdjęcie Menedżer placówki Santander Universidades

Karolina Nyl

Menedżer placówki Santander Universidades

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od ponad sześciu lat związana z bankowością detaliczną. Osoba pełna energii, otwarta i podejmująca wyzwania. Prywatnie lubi aktywne spędzanie czasu, podróże oraz dobrą kuchnię.

Karolina.Nyl@santander.pl

(+48) 887 842 395

Zdjęcie Doradca klienta Santander Universidades

Karolina Andrzejewska

Doradca klienta Santander Universidades

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od niedawna związana z bankowością. Prywatnie uwielbia podróże, dobrą książkę, sport oraz pizzę.

Karolina.Andrzejewska@santander.pl

(+48) 609 726 090

Poznaj opinie

Samorząd Studencki Politechniki Poznańskiej:

Samorząd Studentów Politechniki Poznańskiej bardzo chętnie współpracuje z placówką Santander Universidades. Mamy możliwość promowania i brania udziału w szerokim wachlarzu staży, czy stypendiów na naszej uczelni. Dodatkowo zawsze możemy liczyć na pomoc przy organizacji mniejszych, jak i większych wydarzeń. Kontakt zawsze jest miły, sprawny, z korzyścią dla dwóch stron. Mamy nadzieję, że współpraca będzie dalej tak dobra jak przez ostatnie kilka lat.