Politechnika Poznańska

Placówka Santander Universidades

 

Politechnika Poznańska to przede wszystkim wysoki poziom nauczania, doskonale przygotowana kadra oraz możliwość realizowania swoich naukowych i pozanaukowych zainteresowań. Dowodem tego jest zarówno liczba studentów – ponad 20 tysięcy osób, jak również szeroki wachlarz oferty edukacyjnej – 27 kierunków studiów w ramach 10 prężnie działających wydziałów.

 

Nasza działalność 

Strefa Santander Universidades

Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej
ul. Piotrowo 2 
Poznań

Politechnika Poznańska współpracuje z nami od wielu lat, w 2015 roku powstał nowy punkt na mapie kampusu – placówka relacyjna. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • Programy stypendialne,
  • Nagroda Santander Universidades dla najlepszych studentów,
  • Udział doktoranta w prestiżowym Stypendium Santander w Dolinie Krzemowej w USA,
  • Wsparcie finansowe Konferencji Inżynierii Biomedycznej,
  • Dzień Organizacji Studenckich i Kół Naukowych.

Nasz zespół

Anna Giejner

Menedżer placówki Santander Universidades

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Od ponad siedmiu lat związana z bankowością detaliczną. Osoba ukierunkowana na rozwój, otwarta na ludzi i podejmująca wyzwania. Prywatnie lubi podróże, gotowanie i wieczory z dobrą książką.

Anna.Giejner@santander.pl

(+48) 517 234 011

Adrianna Nowak

Doradca klienta Santander Universidades

Studentka Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu. Od niedawna związana z bankowością detaliczną. Prywatnie stawia na sport oraz podróże.

Adrianna.Nowak@santander.pl

(+48) 517 889 811

Poznaj opinie

Samorząd Studencki Politechniki Poznańskiej:

Samorząd Studentów Politechniki Poznańskiej bardzo chętnie współpracuje z placówką Santander Universidades. Mamy możliwość promowania i brania udziału w szerokim wachlarzu staży, czy stypendiów na naszej uczelni. Dodatkowo zawsze możemy liczyć na pomoc przy organizacji mniejszych, jak i większych wydarzeń. Kontakt zawsze jest miły, sprawny, z korzyścią dla dwóch stron. Mamy nadzieję, że współpraca będzie dalej tak dobra jak przez ostatnie kilka lat.