Politechnika Gdańska

Placówka Santander Universidades

 

Politechnika Gdańska jest najstarszą i największą uczelnią techniczną Polski Północnej. Uczelnia zajmuje pierwsze miejsce w ministerialnym rankingu uczelni najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia, jak również znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni akademickich w Polsce wg rankingu „Perspektywy”. Politechnika Gdańska dba o najwyższe standardy prowadzenia badań naukowych w Europie potwierdzone przez logo HR Excellence in Research. Gmach Główny Politechniki Gdańskiej oraz otaczający go kampus został uznany za jedną z 10 najpiękniejszych siedzib wyższych uczelni w Europie w rankingu tygodnika The Times Higher Education.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

ul. Narutowicza 11/12
Gmach B Politechniki Gdańskiej
Gdańsk

Politechnika Gdańska to pierwsza uczelnia w północnej Polsce, która dołączyła do programu Santander Universidades. Placówka Santander Universidades na kampusie Politechniki Gdańskiej istnieje od 2018 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • Organizacja Konferencji Economics & Banking powered by Santander Universidades na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego,
  • Byliśmy partnerem XXVIII Konkursu KAROLE, organizowanego przez MKN Project Management z Politechniki Gdańskiej,
  • Wsparcie studenta, który znalazł się wśród stypendystów prestiżowego stypendium International Summer Experience na Yale University w USA,
  • Współorganizacja Koncertu Plenerowego „Muzyka Letniej Nocy” na Politechnice Gdańskiej z udziałem Santander Orchestra,
  • Organizacja spotkania na Politechnice Gdańskiej dla Rektorów uczelni współpracujących z Santander Universidades,
  • Przyznaliśmy „Nagrodę Santander Universidades” dla najlepszego studenta Politechniki Gdańskiej.

Nasz zespół

Mariola Piskorska

Menedżer placówki Santander Universidades

Od ponad 13 lat związana z bankowością detaliczną, absolwentka UMK w Toruniu, Wydział Prawa i Administracji. Pasjonatka wędrówek górskich i projektowania ogrodów.

Mariola.Piskorska@santander.pl

(+48) 665 617 682

Dariusz Popa

Doradca klienta Santander Universidades

Związany z bankowością od 4 lat. Swoją przygodę zaczął w 2020 roku od pracy w Strefie Santander w Galerii Bałtyckiej, dzięki której poznał wiele ciekawych osób, zdobył cenne doświadczenie oraz wiedze, z którą dzieli się aktualnie ze studentami na placówce Santander Universidades na uczelni Politechniki Gdańskiej. W wolnym czasie uwielbia uprawiać sporty, grać w gry indywidualne, takie jak badminton czy tenis ziemny.

Dariusz.Popa@santander.pl

(+48) 691 450 173

Poznaj opinie

MKN Project Management:

Cieszymy się, że podczas XXVII prestiżowego konkursu KAROLE mieliśmy przyjemność współpracować z Santander Universidades który zgodził się zostać partnerem kategorii Badania Marketingowe. Zarówno członkowie MKN Project Management jak i Laureaci konkursu mieli okazję poznać Santander Universidades z zupełnie innej strony. W efekcie owocnej współpracy Laureacie otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Santander Universidades, które obok nieodłącznego elementu konkursu, statuetki KAROLA stanowiły nagrodę za trud włożony w przygotowanie projektów.