Santander Bank Polska

Akademia
Wychowania Fizycznego

Placówka Santander Universidades

 

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie rozpoczęła swoją działalność 29 listopada1929 roku. Uczelnia posiada 3 wydziały, 8 kierunków i kształci ponad 4000 studentów. Kampus uczelni wpisany jest do rejestru zabytków Województwa Mazowieckiego ze względu na wyjątkowy i niespotykany przykład polskiej architektury dwudziestolecia międzywojennego. Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie to również sukcesy sportowe, uczelnia może się pochwalić sporym zbiorem medali, zdobytych przez studentów na każdych Igrzyskach Olimpijskich.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
ul. Marymoncka 34
Warszawa

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie to jedyna sportowa uczelnia w programie Santander Universidades. Placówka Santander Universidades funkcjonuje na kampusie AWF od 2017 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • Programy stypendialne,
  • Dofinansowanie konferencji naukowych, badawczych i wymiany międzynarodowej w AWF,
  • Wsparcie wydarzeń takich jak 90-lecie Uczelni,
  • Wsparcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodych Fizjoterapeutów,
  • Wsparcie finansowe i udział w jury konkursu Miss AWF.

Nasz zespół

Małgorzata Marciniak

Menedżer placówki Santander Universidades

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, od stycznia 2017 roku związana z sektorem bankowym.

malgorzata.marciniak@santander.pl

(+48) 783 831 838

Paula Grzywna

Doradca klienta Santander Universidades

Studentka profilu bezpieczeństwa na Uniwersytecie WSB Merito w Szczecinie. Jest osobą empatyczną, pomocną i sumienną, Jej pasją jest psychologia, nauki społeczne i literatura epicka.

Paula.Grzywna@santander.pl

(+48) 518 005 839

Poznaj opinie

Uczelniana Rada Samorządu Studentów AWF:

Z przyjemnością chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Santander Universidades. Nasza trwająca już kilka lat współpraca jest nacechowana zaangażowaniem, pomocą oraz zrozumieniem ze strony przedstawicieli Santandera. Dodatkowo programy stypendialne, które oferuje placówka, pomagają nam, samorządowcom jak i studentom w realizowaniu własnych celów, poszerzaniu pasji oraz zainteresowań. Zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc, za co chciałabym Wam również serdecznie podziękować.