Santander Bank Polska

 

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie rozpoczęła swoją działalność 29 listopada1929 roku. Uczelnia posiada 5 wydziałów, 7 kierunków i kształci ponad 6000 studentów. Kampus uczelni wpisany jest do rejestru zabytków Województwa Mazowieckiego ze względu na wyjątkowy i niespotykany przykład polskiej architektury dwudziestolecia międzywojennego. Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie to również sukcesy sportowe, uczelnia może się pochwalić sporym zbiorem medali, zdobytych przez studentów na każdych Igrzyskach Olimpijskich.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
ul. Marymoncka 34
Warszawa

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie to jedyna sportowa uczelnia w programie Santander Universidades. Placówka Santander Universidades funkcjonuje na kampusie AWF od 2017 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • Programy stypendialne,
  • Dofinansowanie konferencji naukowych, badawczych i wymiany międzynarodowej w AWF,
  • Wsparcie wydarzeń takich jak 90-lecie Uczelni,
  • Wsparcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodych Fizjoterapeutów,
  • Wsparcie finansowe i udział w jury konkursu Miss AWF.

Nasz zespół

Zdjęcie menedżera placówki SU Małgorzata Marciniak

Małgorzata Marciniak

Menedżer placówki Santander Universidades

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, od stycznia 2017 roku związana z sektorem bankowym.

malgorzata.marciniak@santander.pl

(+48) 783 831 838

Zdjęcie doradcy placówki SU - Patryk Pelc

Patryk Pelc

Doradca klienta Santander Universidades

Student zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego ze specjalizacją: socjologia biznesu i mediów. Od 2019 roku związany z bankowością.

patryk.pelc@santander.pl

(+48) 798 634 640

Poznaj opinie

Uczelniana Rada Samorządu Studentów AWF:

Z przyjemnością chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Santander Universidades. Nasza trwająca już kilka lat współpraca jest nacechowana zaangażowaniem, pomocą oraz zrozumieniem ze strony przedstawicieli Santandera. Dodatkowo programy stypendialne, które oferuje placówka, pomagają nam, samorządowcom jak i studentom w realizowaniu własnych celów, poszerzaniu pasji oraz zainteresowań. Zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc, za co chciałabym Wam również serdecznie podziękować.