Akademia
Leona Koźmińskiego

Placówka Santander Universidades

 

Akademia Leona Koźmińskiego to najlepsza uczelnia ekonomiczna w Polsce i w Europie Środkowo Wschodniej według prestiżowego rankingu "Financial Times". To jedyna uczelnia w kraju posiadająca międzynarodowe akredytacje AACSB, EQUIS, AMBA i CEEMAN. ALK jest uczelnią przyjazną studentom, proponując znakomite warunki w nowoczesnych budynkach, świetną atmosferę, umiarkowane i stabilne opłaty za studia oraz szerokie możliwości uzyskiwania stypendiów.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Akademia Leona Koźmińskiego
ul. Jagiellońska 57/59
Warszawa

Placówka funkcjonuje od 2015 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • Programy stypendialne,
  • Udział pracownika ALK w Stypendium W50 w Stanach Zjednoczonych,
  • Udział studenta w stypednium wakacyjnym w Georgetown University,
  • Wsparcie finansowe programu TOP 15 – wydruk prac naukowych przygotowanych przez studentów w ramach konkursu dla najlepszych studentów,
  • Uwarunkowania zrównoważonego rozwoju przedsięwzięć kosmicznych w Polsce. Finanse - ryzyko – prawo – program edukacyjny,
  • Konferencja ‘’Firmo rodzinna – quo vadis?”,
  • Burger & Fifa Kozmiński Championships by Santander,
  • Udział w programie Żyj zdrowo – warsztaty z zasad zdrowego odżywiania,
  • Warsztaty o zdrowym trybie życia z Kamilą Saganowską.

Nasz zespół

Bartosz Urban

Menedżer placówki Santander Universidades

Absolwent kierunku finanse i rachunkowość. Od kilku lat związany z bankowością. Wcześniej zajmował się organizacją eventów. W pracy połączył swoje wyksztalcenie z dotychczasowym doświadczeniem.

Bartosz.Urban@santander.pl

(+48) 691 504 694

Gabriela Krynicka

Doradca klienta Santander Universidades

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, a obecnie studentka Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku prawo i zarządzanie w biznesie. Od niedawna związana z bankowością.

Gabriela.Krynicka@santander.pl

(+48) 510 028 671

Poznaj opinie

Fundacja Koźmińskich:

Dzięki realizacji wspólnego projektu z Santander Universidades podkreślamy, że współpraca uczelni z biznesem jest możliwa, a do tego daje wspaniałe rezultaty w postaci karier zawodowych naszych podopiecznych. Stypendia przyznawane przez Santandera we współpracy z Fundacją Koźmińskich to ważna inicjatywa, która wspiera naszą zdolną, przedsiębiorczą i ambitną młodzież. To również potwierdzenie, że ciężka praca studentów przynosi wymierne efekty.