Najczęściej wyszukiwane:

Poznaj nową pilotażową aplikację mobilną. Pobierz, sprawdź i daj znać, co myślisz.

Chociaż biura podróży prześcigają się w przygotowywaniu ofert, większość Polaków wyjeżdża na wakacje na własną rękę.1 Urlop organizowany samodzielnie zazwyczaj jest tańszy, bo nie obejmuje prowizji touroperatora. Dzięki promocjom w Santander Bank Polska wakacje na własną rękę mogą kosztować jeszcze mniej! Wystarczy skorzystać ze specjalnego linku i otrzymać 4% zwrotu na Booking.com oraz aż 9% zniżki na Rentalcars.com.

Spis treści

 1. Wybór hotelu na booking.com – na co zwrócić uwagę?

 2. Skąd wziąć specjalny link na Booking.com?

 3. Jak skorzystać ze zwrotu na Booking.com?

 4. Wynajem auta na Rentalcars.com – na co zwrócić uwagę?

 5. Jak jeszcze oszczędzać na wakacjach? Włącz kartę wielowalutową!

Wybór hotelu na booking.com – na co zwrócić uwagę?

Osoby, które korzystały już z serwisu Booking.com, wiedzą, że oferuje on naprawdę dużą liczbę miejsc noclegowych. Nie są to tylko hotele. Platforma pośredniczy również w wynajmie apartamentów od prywatnych osób, hosteli i innych typów zakwaterowania. Każdy turysta, niezależnie od posiadanego budżetu, może więc znaleźć coś dla siebie.

Szukanie hotelu na wyjazd na Booking.com nie różni się zbytnio od przeglądania innych ofert w internecie. Platforma umożliwia za to szybkie i wygodne porównanie cen, lokalizacji czy opcji wyżywienia w poszczególnych obiektach. Szukając idealnego noclegu na wakacyjny wyjazd, warto dokładnie czytać wszystkie opisy w ofertach. Czasami hotel zlokalizowany np. dalej od linii morza oferuje bezpłatny dowóz na plażę, podczas gdy z obiektu bliżej wody i tak trzeba do niej dojść kilkaset metrów w skrajnym upale.

Skąd wziąć specjalny link na Booking.com?

Wielu Polaków planujących wakacje za granicą na własną rękę szuka informacji o dodatkowych zniżkach na Booking.com. Tymczasem specjalną ofertę dla turystów ma Santander Bank Polska – po zapłaceniu za nocleg kartą płatniczą Santander, klient otrzyma 4% zwrotu na konto. Nie jest to jednak typowy rabat czy kod promocyjny. Rezerwacji należy dokonać, korzystając ze specjalnego linku.

Jak skorzystać ze zwrotu na Booking.com?

Aby otrzymać zwrot, należy wejść na stronę Booking.com przez link dostępny na stronie internetowej Santander Bank Polska (kliknij tutaj). Łącze przekieruje Cię do platformy Booking.com. Tam logujesz się i rezerwujesz nocleg w taki sam sposób, jak zawsze, gdy korzystasz z tego serwisu. Jeśli zapłacisz za wybrany hotel kartą płatniczą Santander, zostanie Ci naliczony 4% rabat. Pieniądze wrócą na Twoje konto po minimum 64 dniach od Twojego pobytu.

Wynajem auta na Rentalcars.com – na co zwrócić uwagę?

Osoby poszukujące kodów promocyjnych Booking.com często zainteresowane są też wynajmem samochodu za granicą, by zwiedzać okolice na własną rękę. W tym wypadku dużą popularnością cieszy się serwis Rentalcars.com.

Gdy szukasz auta na wakacje, zwróć uwagę nie tylko na jego wielkość, ale też dodatkowe wyposażenie. W krajach, gdzie oczekiwać należy upałów, z pewnością przyda się klimatyzacja, a w górach – łańcuchy na koła. Upewnij się też, czy dana wypożyczalnia nie wymaga kaucji w gotówce lub nie blokuje jej na karcie kredytowej, a także sprawdź, co obejmuje ubezpieczenie samochodu. Czasami warto dodatkowo je rozszerzyć.

Jak skorzystać ze zniżki Rentalcars.com?

Santander Bank Polska ma promocję również dla swoich klientów, którzy planują wynająć na wakacjach auto. W tym przypadku także nie korzysta się ze standardowego kodu promocyjnego, lecz rezerwuje samochód przez specjalny link (kliknij tutaj). W przypadku 9% zniżki Rentalcars.com jest ona jednak naliczana od razu, przy rezerwacji auta.

Jak jeszcze oszczędzać na wakacjach? Włącz kartę wielowalutową!

Planujesz wakacje na własną rękę i chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej? Włącz usługę wielowalutową na swojej karcie płatniczej i załóż konto walutowe w walucie kraju, do którego się wybierasz.

Przed wyjazdem do Włoch, Grecji czy Hiszpanii załóż konto walutowe w euro. Skorzystaj z internetowego Kantoru Santander i przelej na nie pieniądze, żeby potem swobodnie z nich korzystać. Za przewalutowanie w bankowym kantorze zapłacisz mniej niż w stacjonarnym kantorze. Do konta walutowego podłącz swoją kartę w złotówkach - Dopasowaną lub Select. Na wakacjach płać kartą, tak jak zawsze – transakcje będą realizowane jednak z konta walutowego. W ten sposób unikniesz kosztów przewalutowania ze złotówek.

Co się stanie, gdy wydasz wszystko z konta walutowego? Nic straconego! Po prostu zaloguj się do Santander mobile i przez kantor internetowy ponownie zasil konto walutowe, by znów móc z niego korzystać. Wygodnie, prawda? Jeśli tego nie zrobisz Twoje transakcje będą rozliczane standardowo, czyli z przewalutowaniem ze złotówek. To oczywiście wiąże się z pobraniem prowizji. Kantor Santander jest nie tylko wygodny, dostępny nawet w telefonie 24/7, ale też bezpieczny - zwłaszcza w podróży. Jeśli korzystasz z kantoru online nie narażasz się na oszustwa, które czasami mają miejsce podczas wymiany gotówki w zagranicznych kantorach stacjonarnych.

Pobierz aplikację Santander mobile

W zależności od tego, jaki masz smartfon, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację.

Ocena 4.7 w Google Play

Ocena 4.5 w App Store

A może dawka nowych informacji?

Sprawdź artykuły przygotowane specjalnie dla Ciebie

1) https://pollster.pl/case_study/polacy_na_wakacjach

Materiał ma charakter edukacyjny i nie stanowi opisu oferty banku. Bank nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych w tym materiale.

Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na: santander.pl. Infolinia: 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora.

Korzystanie z Kantoru Santander w usługach bankowości elektronicznej Santander internet/mobile dostępne jest dla klientów, którzy zawarli z bankiem umowę Santander online. Lista zgodnych urządzeń i oprogramowania wymaganego do używania portfeli cyfrowych znajduje się na santander.pl.

 • Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych

  Wyjaśnienia pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na: santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

  • Konto bankowe, konto walutowe jest rachunkiem płatniczym.
  • Aplikacja Santander mobile, Santander internet, bankowość internetowa to usługa bankowości elektronicznej.
  • Płatności BLIK - Transakcja w ramach systemu BLIK polegająca na płatności za towary lub usługi w sklepie stacjonarnym, punkcie usługowym lub w sklepie internetowym, w tym płatności zbliżeniowe BLIK.
  • Przelew natychmiastowy jest poleceniem przelewu Express ELIXIR lub poleceniem przelewu BlueCash.