Najczęściej wyszukiwane:
Wróć
Szukaj na stronie
Ilustracja prezentu

W promocji kredyt gotówkowy od 3 000 zł (RRSO 16,66%)

W nadchodzącym roku podejmij wyzwanie i zrób coś zupełnie inaczej. Skorzystaj z okazji, żeby poczuć radość, jaka płynie z realizacji postanowień noworocznych. Bo przecież szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów – jak stwierdził kiedyś Albert Einstein.

Tym razem będzie inaczej, bo wytrwasz w postanowieniach! Zobaczysz, jakie to proste. Możesz zacząć działać od razu albo gdy tylko przyjdzie Ci na to ochota – w końcu kolejny rok znów ma dwanaście miesięcy i wybór odpowiedniej chwili pozostawimy Tobie.

Sprawdź promocję Konta Jakie Chcę

Pomyśl, o czym marzysz

Jaki cel wyznaczysz sobie na kolejny rok? O czym marzysz? Czego potrzebujesz? Co Cię inspiruje? Na pewno masz już jakiś plan. Chodzi Ci po głowie coś, co chcesz zmienić albo w ogóle zrobić, tylko czekasz na odpowiednią chwilę.

Koniec roku nastraja do refleksji i podsumowań, lecz także do zatrzymania się w biegu oraz spojrzenia w przyszłość (nie tylko w horoskopach), bo ona daje przecież tak wiele możliwości.

Włącz przyjemny nawyk oszczędzania

Z postanowieniami noworocznymi bywa tak, że decyzje podejmujemy kierując się emocjami. Obiecujemy sobie zmianę, trudniej przychodzi nam jednak wprowadzenie jej w życie. Jeśli działania nie staną się nawykiem, cel może się oddalać.

Dlatego Moje cele są tak cennym kompanem w realizowaniu marzeń – cele możesz wyznaczać w dowolnej chwili, w porywie emocji, a reszta dzieje się z Twoim udziałem ale bez wysiłku. Oszczędzanie staje się dzięki temu przyjemnym i pożytecznym nawykiem.

Wybierz cel dla postanowień noworocznych

Zacznij od wyboru celu. A może nie warto ograniczać się tylko do jednego? Najważniejsze, by podjąć decyzję i zacząć działać od ręki.

Które postanowienie noworoczne jest Ci bliższe?

Radość spełniania marzeń

Moje cele pozwalają na personalizację - możesz nazwać swój cel i dodać ikonkę. A potem wystarczy określić kwotę, cykl oraz sposób odkładania… i reszta dzieje się już prawie sama. Jak to możliwe? Moje cele wyręczają Cię w żmudnym odkładaniu pieniędzy, jednocześnie pozostawiają radość z podglądania, jak zbliżasz się do upragnionego celu. Ustawiasz sobie w aplikacji Santander dzień, kwotę oraz konto bankowe, z którego ma się odkładać na Twój cel. Możesz poczuć satysfakcję patrząc, gdy widzisz jak przybywa Ci oszczędności.

Nie ograniczaj się

W postanowieniach noworocznych najważniejsze jest coś więcej niż samo podjęcie decyzji, ale zrobienie pierwszego kroku. Jeśli zaczniesz działać „tu i teraz”, Moje cele ułatwią Ci całą resztę. Po drodze możesz zmieniać sposób odkładania i, dodawać kolejne pomysły. Więcej celów oznacza więcej radości z ich osiągnięcia! Jak to w życiu bywa - plan może się całkowicie zmienić, ale łatwiej to zrobić, gdy już masz oszczędności.

Na małe marzenia czy na duże plany? Konkretnie czy po prostu? To bez znaczenia, bo ważne są Twoje cele..

Moje cele mogą być całkiem niewielkie – jak hulajnoga, wymarzony flakonik perfum lub dzień w spa, który podarujesz na Dzień Matki.

Możesz wyznaczyć większy cel – jak wakacje za granicą i spełnić marzenie o locie balonem nad bajkową Kapadocją albo wizycie w Disneylandzie pod Paryżem, kupić skuter, perkusję czy gitarę albo nową wygodną sofę.

Moje cele - nie ograniczy ich nic poza Twoją wyobraźnią. Dzięki nim wyremontujesz dom, zbudujesz basen w ogrodzie a nawet znajdziesz nowy samochód czy motocykl.

Moje cele to czysta radość i satysfakcja z oszczędzania, dlatego nadchodzący rok będzie zupełnie inny. Pomyśl tylko, czego potrzebujesz, o czym marzysz, co chcesz zrobić lub zmienić. Moje cele w aplikacji Santander mobile pozwolą Ci wziąć sprawy w swoje ręce. Z nami łatwiej zrealizujesz postanowienia, nie tylko noworoczne.

Oto nasz bank postanowień noworocznych

Jeśli chcesz, pomożemy Ci wybrać postanowienia noworoczne. Poniżej znajdziesz nasz subiektywny przegląd interesujących celów. Dzięki Bankuj z rabatami będą one jeszcze bliższe:

 •  

  Poświęcę więcej czasu na aktywność fizyczną. Zaopatrzę się w dobry sprzęt i jazda!

 •  

  Będę się uczyć nowych języków albo podszkolę ten, który już znam. Pomoże mi to w karierze zawodowej i w podróży. How are you?

 •  

  Chcę mieć piękne wspomnienia, więc przygotuję fotoksiążki np. z rodzinnych spotkań albo wakacji. A może ostatnich świąt?

 •  

  Kupię sobie coś na motocykl. Warto się przygotować do nowego sezonu - z głową!

 •  

  Będę bezpiecznie korzystać z internetu podczas zakupów i przeglądania mediów społecznościowych. Nie dam się złowić na fałszywe oferty!

 •  

  Uwielbiam nowe smaki i aromaty. Chcę się nauczyć parzenia doskonałej herbaty. To co - kawa czy herbata?

Pobierz aplikację Santander mobile

W zależności od tego, jaki masz smartfon, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację.

Ocena 4.7 w Google Play

Ocena 4.5 w App Store

A może dawka nowych informacji?

Sprawdź artykuły przygotowane specjalnie dla Ciebie

Aby skorzystać z usługi CyberRescue należy złożyć wniosek w Santander Bank Polska S.A. w serwisie Santander internet, dla klienta indywidualnego. Promocja „Pakiet bezpieczeństwa w sieci” trwa do 31 grudnia 2021 r. Organizatorem promocji jest CyberRescue Sp. z o.o.. Regulamin promocji udostępniamy na santander.pl/asystentwsieci. Partnerem Promocji jest Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie.

Serwis bankujzrabatami.pl jest własnością firmy Loyalty tool Sp. z o.o., zarejestrowana w Polsce, z siedzibą w Warszawie, 01-625 Warszawa, ul. Adama Mickiewicza 37/58, KRS0000821457, posiadająca nr NIP 5252811290 oraz nr REGON 385242331.

Rachunek Moich celów to rachunek do celowego oszczędzania.

Usługę „Moje cele w usługach Santander online” Bank udostępnia w aplikacji Santander mobile w zakładce „Moje cele”.