Najczęściej wyszukiwane:

Najpierw znaleźć wolne miejsce postojowe, potem namierzyć parkometr, rzucić okiem na cennik, zastanowić się, na jak długo chcemy zostawić auto i zapłacić… A przepraszam, jeszcze wrócić i położyć bilecik za szybą. Ech, a gdyby tak zaparkować, wysiąść i… tyle? Tak, z aplikacją Santander mobile to możliwe.

Kiedy wsiadamy do auta, by załatwić jakąś sprawę w mieście, zawsze doliczamy do tego czas spędzony za kółkiem w poszukiwaniu wolnego miejsca postojowego. Wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa: jedno kółko, drugie, a może i trzecie, tym razem w lewo, czy w prawo. I gdy już uda się znaleźć to wymarzone miejsce, czasu nie mamy już wcale albo nawet jesteśmy już dobrze po czasie.

Ale hola, hola, jeszcze bilecik za szybę. Parkometr? Gdzieś tu pewnie jest. I jeszcze tylko zaplanować, jak długo nas nie będzie – a może na wszelki wypadek od razu wydłużyć o 30 minut, żeby potem się nie martwić, że czas właśnie się kończy? A teraz jeszcze opłacić, szybko z powrotem do samochodu, za szybę. Ale, co to? Tylko gotówka? A gdzie tu teraz znaleźć bankomat?

Sprawdź promocję Konta Jakie Chcę

Parkowanie może być jak powieść przygodowa, z wyjeżdżającymi z bocznej ulicy przeciwnikami, którzy szybciej zajmują wypatrzone miejsce… A gdy już jesteśmy w trakcie załatwiania spraw, niecierpliwimy się, gdy uświadomimy sobie, że czas mija szybciej, niż myśleliśmy, termin ważności bileciku upływa. Jak teraz wybiec i kupić nowy? Zostawić wszystko i pobiec do auta?

Może to nawet i zabawne, gdy się o tym czyta, ale już mniej, gdy na co dzień trzeba się z tym zmagać. Jeszcze mniej przyjemnie może być w obcym mieście, gdy nie wiemy, jak wszystko tam działa i czego możemy się spodziewać na miejscu.

Z pomocą przychodzi aplikacja Santander mobile!

Parkuję, klikam i gotowe

W aplikacji opłacisz parking. Oznacza to, że nie musisz już szukać parkometru, bo wszystko załatwiasz bez wychodzenia z samochodu. Nie potrzebujesz gotówki ani nawet karty, bo płacisz mobilnie – pieniądze pobierane są bezpośrednio z Twojego konta.

I co najważniejsze, płacisz za rzeczywisty czas parkowania, który możesz kontrolować w aplikacji – o kończącym się czasie dostajesz powiadomienie wraz z pytaniem o to, czy chcesz go wydłużyć. Bez nerwowego biegania do auta i z powrotem. Ważność biletu przedłużasz tam, gdzie właśnie się znajdujesz.

Warszawa, Kraków czy Gdańsk? Wasze strefy płatnego parkowania nie są nam straszne. Mamy jedną aplikację na parkometry i wszystko załatwimy w kilku prostych krokach (w module Bilety, Parkingi, Taxi). Tak jak być powinno ;)

Pobierz aplikację Santander mobile

W zależności od tego, jaki masz smartfon, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację.

Ocena 4.7 w Google Play

Ocena 4.5 w App Store

A może dawka nowych informacji?

Sprawdź artykuły przygotowane specjalnie dla Ciebie

Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu oraz regulamin promocji dostępne są na santander.pl.

Finanteq S.A. Partner banku, z którym bank zawarł umowę na świadczenie usług w ramach aplikacji Santander mobile – dostawca modułu: Zakupy mobilne (zakładka Bilety, parkingi, taxi). Finanteq S.A. z siedziba w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej 16, 20-701 Lublin, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego prowadzonego przez Sad Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedziba w Świdniku, pod numerem KRS 0000521114, o numerze NIP 7133087558, o kapitale zakładowym w wysokości 230 000 PLN opłaconym w całości.