Terminal płatniczy
dla firm

Czas czytania – 3 minuty

Płacę standardowo, czyli… bezgotówkowo

Czy mogę zapłacić kartą? To pytanie, zadawane jeszcze jakiś czas temu, teraz pada ze strony klientów coraz rzadziej. Dziś coraz więcej osób korzysta z płatności bezgotówkowych. Płatności kartami i płatności mobilne stały się dla większości codziennością. Czy to oznacza, że tradycyjny pieniądz to przeszłość? Od lat słychać głosy, że transakcje bezgotówkowe w końcu wyprą blion. Czy tak będzie? Zobaczymy. Jedno jest jednak pewne. Coraz trudniej znaleźć miejsca, gdzie widnieje jeszcze napis „płatność tylko gotówką”.  Korzystanie z kart płatniczych przy użyciu terminala płatniczego to po prostu standard.

Komponent typu: content - niekompletna lub nieprawidłowa konfiguracja.

Dopasuj terminal do rodzaju swojej działalności

Wybierając terminale płatnicze (POS), warto dostosować je do swoich potrzeb i typu prowadzonej działalności. Przedsiębiorcy mają do wyboru kilka urządzeń z różnymi rodzajami łącza: stacjonarne i mobilne (przenośne).

  • Terminale stacjonarne

    Sprawdzą się w sklepach i hotelach, w których obsługiwanych jest wiele klientów, a płatności są zawsze realizowane w jednym miejscu np. przy kasie, czy w recepcji.

  • Terminale przenośne (mobile)

    Sprawdzą się np. w restauracjach, kawiarniach, gdzie klienci płacą przy stoliku. A także w biznesach, które oferują jedzenie z dowozem – kiedy chcesz pojawić się z terminalem pod wskazanym adresem u klienta.

Zastanawiasz się, z którego terminala płatniczego skorzystać? Sprawdź ofertę terminali płatniczych w swoim banku.
 

Program Polska Bezgotówkowa

Chcesz wprowadzić terminal do swojego biznesu? Możesz skorzystać z oferty dla firm w ramach Programu Polska Bezgotówkowa. Jest on skierowany do firm, które do tej pory nie korzystały z terminali płatniczych. Jeśli zakwalifikujesz się do programu, nie poniesiesz żadnych opłat za korzystanie z terminala przez 5 miesięcy. 

Brak gotówki to nie problem

Nie zastanawiaj się dłużej, czy warto wprowadzić płatności kartą i płatności mobilne do Twojej firmy. Instalując terminale płatnicze w swoim przedsiębiorstwie, zwiększasz nie tylko satysfakcję swoich klientów, ale również efektywność swojego biznesu. Dzięki płatnościom bezgotówkowym zyskujesz czas i wygodę, a Twoi klienci komfort, bo mogą korzystać z kart płatniczych i nie ogranicza ich już tylko gotówka – brzmi jak bardzo POS-ytywna zmiana!

Materiał ma charakter edukacyjny i nie stanowi opisu oferty banku.