Szukaj na stronie

Aplikacja Inwestor mobile, szybki i bezpieczny dostęp do rachunku inwestycyjnego

NOL3 aplikacja do odbioru notowań

NOL3 to specjalny program służący do odbioru notowań w czasie rzeczywistym. NOL3 zainstalowany na komputerze z systemem Windows umożliwia śledzenie notowań GPW online. Można wybrać dostęp do notowań z 1 lub 5 najlepszymi ofertami albo do pełnego arkusza ofert.

 • Wygodny odbiór notowań giełdowych w czasie rzeczywistym.

 • Łatwe zarządzanie poprzez menu główne, menu paska narzędzi, menu podręczne (tzw. kontekstowe) oraz przy wykorzystaniu skrótów klawiszowych. Menu kontekstowe dostępne jest w podstawowym oknie i jest odwzorowaniem głównego menu poziomego. W pozostałych oknach pomocniczych dostępne są menu kontekstowe z opcjami indywidualnymi dla każdego z nich. W oknie głównym aplikacji dostępne są zakładki WIG20 (akcje wchodzące w skład indeksu WIG 20) oraz Indeksy (dostępne indeksy na GPW).

 • Możliwość pobierania danych do programu do analizy technicznej AmiBroker.

Szczegóły

 • Moduł transakcyjny – dzięki aplikacji NOL3 można jednocześnie obserwować notowania danego rynku oraz złożyć zlecenie, przeglądać, modyfikować lub anulować zlecenia czekające na realizację i przeglądać już zrealizowane transakcje.

   

Opłaty i prowizje

Klienci korzystający z notowań po raz pierwszy mogą wypróbować je bezpłatnie do końca miesiąca, w którym nastąpi pierwsza aktywacja.

Następnie korzystanie z notowań wiąże się z opłatą miesięczną:

Jak zamówić?

Przez InternetJeśli jesteś już naszym klientem

 1. Zaloguj się do serwisu Inwestor online.
 2. Aktywuj notowania giełdowe w czasie rzeczywistym w serwisie transakcyjnym Inwestor online w opcji „Moje usługi” - „Notowania i analiza techniczna” wybierając przycisk „Zamów” dla wiersza oznaczonego opisem „GPW”.
 3. Zainstaluj program do odbioru notowań (plik instalacyjny dostępny jest w odnośniku „Pobierz plik instalacyjny aplikacji NOL3" po złożeniu zamówienia lub w opcji „Serwis informacyjny” - „O notowaniach giełdowych”) lub korzystaj z odbioru notowań w zakładce „Notowania”.

  Uwaga!
  Proces instalacji aplikacji powinien odbywać się przy wyłączonych przeglądarkach internetowych. Po zakończeniu instalacji aplikacja będzie uruchamiana po każdorazowym zalogowaniu do serwisu Inwestor online oraz wybraniu przycisku z prawej strony na górze ekranu "Uruchom Notowania NOL".

W placówceJeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem

 1. Odwiedź z dowodem osobistym lub paszportem jedną z naszych placówek.
 2. Podpisz umowę – pracownik otworzy dla Ciebie rachunek i od razu będziesz mógł z niego korzystać.
 3. Odbierz SMSa z kodem PIN.
 4. Zaloguj się do serwisu Inwestor online.
 5. Aktywuj notowania giełdowe w czasie rzeczywistym w serwisie transakcyjnym Inwestor online w opcji „Moje usługi” - „Notowania i analiza techniczna” wybierając przycisk „Zamów” dla wiersza oznaczonego opisem „GPW”.
 6. Zainstaluj program do odbioru notowań (plik instalacyjny dostępny jest w odnośniku „Pobierz plik instalacyjny aplikacji NOL3" po złożeniu zamówienia lub w opcji „Serwis informacyjny” - „Notowania giełdowe”) lub korzystaj z odbioru notowań w zakładce „Notowania”.

  Uwaga!
  Proces instalacji aplikacji powinien odbywać się przy wyłączonych przeglądarkach internetowych. Po zakończeniu instalacji aplikacja będzie uruchamiana po każdorazowym zalogowaniu do serwisu Inwestor online oraz wybraniu przycisku z prawej strony na górze ekranu "Uruchom NOL3".