Aktualności

Wybierz rokWybierz miesiąc
7 sierpniasie 2020

Prace konserwacyjne 9 sierpnia 2020 r.

Na niedzielę 9 sierpnia br. zaplanowaliśmy prace konserwacyjne naszych systemów. Dlatego w godzinach 0.00 - 3.00 wystąpią utrudnienia w dostępie do serwisu Inwestor online oraz aplikacji Inwestor mobile.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zobacz więcej
24 lipcalip 2020

Depozyty zabezpieczające dla wszystkich kontraktów i opcji notowanych na GPW

Informujemy, że depozyty zabezpieczające dla wszystkich kontraktów i opcji notowanych na GPW zostaną przywrócone do poziomów minimalnych wymaganych przez KDPW-CCP. Zmiana nastąpi w dniu 24 lipca 2020 roku po zakończeniu sesji giełdowej.

Depozyt standardowy dla kontraktów na WIG20 będzie wynosił 10%, a depozyt intraday 7%.
Szczegółowe informacje są dostępne w miejscu: https://www.inwestoronline.pl/r/res/wykaz_tabel/tabela_depozytow_na_Polske.pdf

Zobacz więcej
28 kwietniakwi 2020

Informacje dla obligatariuszy Getback S.A.

Na stronie internetowej spółki Getback S.A. znajdują się informacje dla obligatariuszy związane z realizacją postępowania układowego.

Zobacz więcej
20 marcamar 2020

Wskazówki dotyczące funkcjonowania Santander Biuro Maklerskie

Dbamy o to, by mogli Państwo bezpiecznie korzystać z naszych usług

Stale śledzimy doniesienia na temat rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, jednocześnie mamy na uwadze ochronę klientów i naszych pracowników. Czas pracy placówek banku Santander, które świadczą obsługę maklerską, został skrócony. Niektóre z nich są czasowo zamknięte. W miarę możliwości prosimy o ograniczenie wizyt w oddziałach.

Zobacz więcej
4 lutegolut 2020

Inwestor mobile - nowa wersja aplikacji

W sklepach Google Play oraz App Store udostępniliśmy nową wersję, oznaczoną numerem 2.1.0 dla iOS oraz 2.1.1 dla Android

Zobacz więcej
19 grudniagru 2019

ATrakcja Dnia i analizy dotyczące kontraktów dostępne dla wszystkich

Od dziś dodatkowe opracowania analityków Santander Biuro Maklerskie dostępne dla wszystkich w Inwestorze online. Chcemy być wsparciem w codziennych inwestycjach i pomagać w zdobywaniu wiedzy, dlatego dotychczasowe opracowania o rynku futures można znaleźć w zakładce Serwis informacyjny.

Zobacz więcej
2 lipcalip 2019

Pliki do programów AT

Informujemy, że bazy danych do programów analitycznych np.: AmiBroker czy MetaStock, z dniem 2 lipca 2019 r. przestały być publikowane na stronach internetowych Santander Biuro Maklerskie.  

Zobacz więcej
12 czerwcacze 2019

Plan Podziału Santander Securities podpisany

Santander Bank Polska S.A., Santander Securities S.A. oraz Santander Finanse Sp. z o.o. 12 czerwca 2019 roku uzgodniły Plan Podziału Santander Securities S.A.

Zobacz więcej
10 kwietniakwi 2019

Zmiana w Inwestor mobile

Zmiana dla korzystających z Inwestora mobile na telefonach z systemem Android

Zobacz więcej
1 kwietniakwi 2019

Zmiany w Drogowskazie inwestycyjnym

Dla wszystkich inwestorów szukających inspiracji nasi eksperci przygotowali Drogowskaz inwestycyjny w zupełnie nowym wydaniu!

Zobacz więcej