Wybierz rokWybierz miesiąc
13 styczniasty 2022

Nowa wersja aplikacji Inwestor mobile

Nowa wersja aplikacji Inwestor mobile (2.4.0) jest dostępna w sklepie Google Play. Dodaliśmy w niej rentowność w Portfelu - w widoku listy oraz kafli.

Zapraszamy do pobrania i aktualizacji naszej aplikacji.

Zobacz więcej
1 grudniagru 2021

Oferta spółki Murapol S.A. - odwołanie

Akcjonariusz Sprzedający po konsultacji z Globalnymi Współkoordynatorami, podjął decyzję o odwołaniu Oferty w całości („Odwołanie Oferty”). Decyzja jest następstwem wypadkowej ostatnich kilku dni i powstałych uwarunkowań skutkujących wysoką zmiennością na krajowym i światowych rynkach finansowych. Wpływ na nią miało m.in. pojawianie się nowej mutacji koronawirusa pod nazwą Omikron, które zwiększyło niepewność na rynkach kapitałowych i miało istotny wpływ na nastroje inwestorów.

Zobacz więcej
16 wrześniawrz 2021

Nowa kategoria powiadomień dla klientów

Od poniedziałku 20 września 2021 r. wysyłamy nowy rodzaj powiadomień dotyczących przekazania zlecenia na rynki zagraniczne do brokera Pershing Securities Limited. Powiadomienia będą dotyczyły zleceń składanych od 18 września br.
Mogą je Państwo otrzymywać na adres e-mail, SMSem (bezpłatnie) lub papierowo (10 zł za każde powiadomienie).

Zobacz więcej
19 sierpniasie 2021

Nowa wersja aplikacji Inwestor mobile

Udostępniliśmy nową wersję aplikacji Inwestor mobile (Google Play 2.3.3, App Store 2.3.1). Dodaliśmy w niej między innymi:

  • widok w postaci kafelków w Notowaniach oraz Portfelu,
  • dostęp do historii finansowej, instrumentów, zleceń oraz transakcji,
  • możliwość złożenia zlecenia bezpośrednio z oferty kupna lub sprzedaży,
  • szybsze dodawanie instrumentów do własnych zakładek.

Zapraszamy do pobrania i aktualizacji naszej aplikacji.

Zobacz więcej
26 majamaj 2021

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa - kolejna edycja za nami

W tegorocznej edycji jednego z najpopularniejszych konkursów inwestycyjnych dla młodzieży wzięło udział aż 12 tysięcy uczniów z całej Polski. Po raz drugi grupa Santander była sponsorem nagrody głównej.

Zobacz więcej
21 majamaj 2021

Informacja w Centrum informacji

Udostępniliśmy nowy portal informacyjny. Centrum informacji to serwis oparty o najnowsze rozwiązania ułatwiające przegląd wydarzeń z rynków kapitałowych. Dzięki temu może być wsparciem dla wszystkich inwestorów, którzy chcą być zawsze na bieżąco.

Zobacz więcej
28 kwietniakwi 2020

Informacje dla obligatariuszy Getback S.A.

Na stronie internetowej spółki Getback S.A. znajdują się informacje dla obligatariuszy związane z realizacją postępowania układowego.

Zobacz więcej
20 marcamar 2020

Wskazówki dotyczące funkcjonowania Santander Biuro Maklerskie

Dbamy o to, by mogli Państwo bezpiecznie korzystać z naszych usług

Stale śledzimy doniesienia na temat rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, jednocześnie mamy na uwadze ochronę klientów i naszych pracowników. Czas pracy placówek banku Santander, które świadczą obsługę maklerską, został skrócony. Niektóre z nich są czasowo zamknięte. W miarę możliwości prosimy o ograniczenie wizyt w oddziałach.

Zobacz więcej
4 lutegolut 2020

Inwestor mobile - nowa wersja aplikacji

W sklepach Google Play oraz App Store udostępniliśmy nową wersję, oznaczoną numerem 2.1.0 dla iOS oraz 2.1.1 dla Android

Zobacz więcej
19 grudniagru 2019

ATrakcja Dnia i analizy dotyczące kontraktów dostępne dla wszystkich

Od dziś dodatkowe opracowania analityków Santander Biuro Maklerskie dostępne dla wszystkich w Inwestorze online. Chcemy być wsparciem w codziennych inwestycjach i pomagać w zdobywaniu wiedzy, dlatego dotychczasowe opracowania o rynku futures można znaleźć w zakładce Serwis informacyjny.

Zobacz więcej