Szukaj na stronie

Aplikacja Inwestor mobile, szybki i bezpieczny dostęp do rachunku inwestycyjnego

Inwestor online

Serwis Inwestor online 

został stworzony z myślą o osobach, które chcą szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu inwestować na giełdzie oraz zarządzać swoim rachunkiem inwestycyjnym. Aby korzystać z naszego serwisu wystarczy komputer bądź laptop z dostępem do Internetu. Inwestor online umożliwia:

 • składanie oraz modyfikację zleceń na GPW i wybranych giełdach zagranicznych

 • obserwację notowań giełdowych w czasie rzeczywistym

 • dostęp do bieżących analiz, komentarzy i rekomendacji ekspertów Santander Biuro Maklerskie, które wspierają podejmowanie decyzji inwestycyjnych

Dodatkowo inwestując za pośrednictwem Internetu można obniżyć koszty prowadzenia rachunku i korzystać z niższych stawek prowizji niż w przypadku zleceń składanych osobiście lub telefonicznie.

Dostęp do serwisu

Sprawdź jak możesz zalogować się do Inwestora online

 • Wpisz bezpośrednio w nowym oknie przeglądarki adres www.inwestoronline.pl.

  Możesz także na górze aktualnej strony kliknąć przycisk Zaloguj się i wybrać Inwestor online.

 • Jeśli jesteś klientem Santander Bank Polska zaloguj się do swojej bankowości internetowej i wybierz w menu głównym opcję Rachunek maklerski.

  Na ekranie pojawi się komunikat z przyciskiem Dalej - po jego kliknięciu serwis Inwestor online otworzy się w nowej karcie przeglądarki. 

  Nie musisz się oddzielnie logować, ale dla bezpieczeństwa musisz wpisać smsKod (wysłany na numer telefonu zdefinowany w Santander Biuro Maklerskie). Domyślnie autoryzacja logowania smsKodem jest wymagana za każdym razem, możesz to jednak zmienić na raz w miesiącu lub raz na kwartał. Funkcja ta jest dostępna w serwisie Inwestor online w opcji Ustawienia - Logowanie - Autoryzacja smsKod.

Przegląd głównych funkcji

Inwestor online to serwis zaprojektowany na potrzeby nowoczesnych inwestorów, umożliwiający szybkie i wygodne zarządzanie inwestycjami giełdowymi. Korzystanie z Inwestora online ułatwia m.in. intuicyjne menu, możliwość personalizacji widoku danych czy śledzenia notowań w czasie rzeczywistym. W Santander Biuro Maklerskie wiemy, jak dynamiczny jest rynek giełdowy, dlatego składanie i modyfikacja zleceń możliwe są z wielu miejsc serwisu.

 • Rynek 360 - Twoje centrum zarządzania inwestycjami

  "Rynek 360" to specjalna zakładka, w której znajdziesz przydatne funkcjonalności umożliwiające przegląd aktywów, notowań, wykresów, a także złożysz zlecenie i sprawdzisz jego realizację.

 • Rachunki

  W części "Rachunki" sprawdzisz saldo środków pieniężnych oraz instrumentów finansowych na rachunkach oraz ich historię. Możesz także wykonać przelew z rachunku czy sprawdzić rozliczenia dla kontraktów terminowych.

 • Zlecenia i transakcje

  W zakładce "Zlecenia" możliwe jest składanie, modyfikowanie i anulowanie zleceń kupna i sprzedaży instrumentów finansowych oraz praw majątkowych na notowania ciągłe, fixing oraz dogrywkę,  

 • Serwis informacyjny

  Dostępne są tu kompleksowe informacje wspomagające podejmowanie decyzji inwestycyjnych.  Dzięki korzystaniu z serwisu wystarczy chwila, aby zobaczyć najświeższe informacje, rekomendacje, analizy wideo, komunikaty PAP, kalendarium makroekonomiczne oraz zdarzenia korporacyjne.

 • Notowania GPW

  Zakładka "Notowania" umożliwia obserwowanie notowań oraz wykresów instrumentów finansowych notowanych na GPW w czasie rzeczywistym i to zarówno dla użytkowników systemu Windows, jak i innych.

 • Sponsor

  W części "Sponsor" możliwe jest uzyskanie informacji o instrumentach znajdujących się w rejestrze właścicieli instrumentów finansowych.

 • Rynek pierwotny

  Tu można zapisywać się na oferty rynku pierwotnego oraz korzystać z dodatkowych funkcji związanych z obsługą zapisów.

 • Zamawianie usług

  Tu można zmodyfikować zakres świadczonych usług, a także dostarczanych i przekazywanych informacji.

 • Odbieranie informacji przekazywanych przez Santander Biuro Maklerskie

  Za pośrednictwem tej strony Santander Biuro Maklerskie przekazuje ważne informacje.

 • Ustawienia

  Dzięki indywidualnym ustawieniom korzystanie z serwisu może być łatwiejsze. Można tu modyfikować sposób interakcji z serwisem Inwestor online.

Narzędzia inwestycyjne

 • NOL3

  Dzięki aplikacji NOL3 możesz jednocześnie obserwować notowania giełdowe w czasie rzeczywistym oraz składać zlecenia.

 • AmiBroker

  Skorzystaj z wszechstronnego i w pełni profesjonalnego programu do analizy technicznej.

 • Alerty i powiadomienia

  Tylko w Santander Biuro Maklerskie możesz otrzymywać tzw. alerty cenowe - jako wiadomości SMS, a w przypadku korzystania z aplikacji Inwestor mobile także jako bezpłatne komunikaty PUSH.
   

Bezpieczeństwo

Serwis Inwestor online oraz aplikacja Inwestor mobile umożliwiają inwestowanie przez Internet swoich środków nie tylko szybko, tanio i wygodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Za bezpieczne korzystanie z serwisu i aplikacji odpowiedzialni są wspólnie Santander Biuro Maklerskie oraz użytkownik usług.

Więcej