Inwestor online

Serwis Inwestor online 

został stworzony z myślą o osobach, które chcą szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu inwestować na giełdzie oraz zarządzać swoim rachunkiem inwestycyjnym. Aby korzystać z naszego serwisu wystarczy komputer bądź laptop z dostępem do Internetu. Inwestor online umożliwia:

  • Zlecenia na GPW

    składanie oraz modyfikację zleceń na GPW i wybranych giełdach zagranicznych

  • Notowania giełdowe

    obserwację notowań giełdowych w czasie rzeczywistym

  • Analizy, komentarze, rekomendacje

    dostęp do bieżących analiz, komentarzy i rekomendacji ekspertów Santander Biuro Maklerskie, które wspierają podejmowanie decyzji inwestycyjnych

Dodatkowo inwestując za pośrednictwem Internetu można obniżyć koszty prowadzenia rachunku i korzystać z niższych stawek prowizji niż w przypadku zleceń składanych osobiście lub telefonicznie.

Szczegółowy opis usług dostępnych w serwisie Inwestor online można znaleźć także w Przewodniku po usługach elektronicznych Santander Biuro Maklerskie.

Przegląd głównych funkcji

Inwestor online to serwis zaprojektowany na potrzeby nowoczesnych inwestorów, umożliwiający szybkie i wygodne zarządzanie inwestycjami giełdowymi. Korzystanie z Inwestora online ułatwia m.in. intuicyjne menu, możliwość personalizacji widoku danych czy śledzenia notowań w czasie rzeczywistym. W Santander Biuro Maklerskie wiemy, jak dynamiczny jest rynek giełdowy, dlatego składanie i modyfikacja zleceń możliwe są z wielu miejsc serwisu.

Narzędzia inwestycyjne

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Serwis Inwestor online oraz aplikacja Inwestor mobile umożliwiają inwestowanie przez Internet swoich środków nie tylko szybko, tanio i wygodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Za bezpieczne korzystanie z serwisu i aplikacji odpowiedzialni są wspólnie Santander Biuro Maklerskie oraz użytkownik usług.

Więcej