Inwestor online

Serwis Inwestor online 

został stworzony z myślą o osobach, które chcą szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu inwestować na giełdzie oraz zarządzać swoim rachunkiem inwestycyjnym. Aby korzystać z naszego serwisu wystarczy komputer bądź laptop z dostępem do Internetu. Inwestor online umożliwia:

 • Zlecenia na GPW

  składanie oraz modyfikację zleceń na GPW i wybranych giełdach zagranicznych

 • Notowania giełdowe

  obserwację notowań giełdowych w czasie rzeczywistym

 • Analizy, komentarze, rekomendacje

  dostęp do bieżących analiz, komentarzy i rekomendacji ekspertów Santander Biuro Maklerskie, które wspierają podejmowanie decyzji inwestycyjnych

Dodatkowo inwestując za pośrednictwem Internetu można obniżyć koszty prowadzenia rachunku i korzystać z niższych stawek prowizji niż w przypadku zleceń składanych osobiście lub telefonicznie.

Szczegółowy opis usług dostępnych w serwisie Inwestor online można znaleźć także w Przewodniku po usługach elektronicznych Santander Biuro Maklerskie.

Dostęp do serwisu

Sprawdź jak możesz zalogować się do Inwestora online

 • Wpisz bezpośrednio w nowym oknie przeglądarki adres www.inwestoronline.pl.

  Możesz także na górze aktualnej strony kliknąć przycisk Zaloguj się i wybrać Inwestor online.

 • Jeśli jesteś klientem Santander Bank Polska zaloguj się do swojej bankowości internetowej i wybierz w menu głównym opcję Rachunek maklerski.

  Na ekranie pojawi się komunikat z przyciskiem Dalej - po jego kliknięciu serwis Inwestor online otworzy się w nowej karcie przeglądarki. 

  Nie musisz się oddzielnie logować, ale dla bezpieczeństwa musisz wpisać smsKod (wysłany na numer telefonu zdefinowany w Santander Biuro Maklerskie). Domyślnie autoryzacja logowania smsKodem jest wymagana za każdym razem, możesz to jednak zmienić na raz w miesiącu lub raz na kwartał. Funkcja ta jest dostępna w serwisie Inwestor online w opcji Ustawienia - Logowanie - Autoryzacja smsKod.

Przegląd głównych funkcji

Inwestor online to serwis zaprojektowany na potrzeby nowoczesnych inwestorów, umożliwiający szybkie i wygodne zarządzanie inwestycjami giełdowymi. Korzystanie z Inwestora online ułatwia m.in. intuicyjne menu, możliwość personalizacji widoku danych czy śledzenia notowań w czasie rzeczywistym. W Santander Biuro Maklerskie wiemy, jak dynamiczny jest rynek giełdowy, dlatego składanie i modyfikacja zleceń możliwe są z wielu miejsc serwisu.

Narzędzia inwestycyjne

Bezpieczeństwo

Serwis Inwestor online oraz aplikacja Inwestor mobile umożliwiają inwestowanie przez Internet swoich środków nie tylko szybko, tanio i wygodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Za bezpieczne korzystanie z serwisu i aplikacji odpowiedzialni są wspólnie Santander Biuro Maklerskie oraz użytkownik usług.

Więcej