Najczęściej wyszukiwane:
Wróć
Szukaj na stronie

Aplikacja Inwestor mobile, szybki i bezpieczny dostęp do rachunku inwestycyjnego

Na dynamicznie zmieniających się rynkach kapitałowych analitycy Santander Biuro Maklerskie wyszukują instrumenty finansowe ciekawe pod względem technicznym. W „Zagranicznej okazji dnia” omawiane są akcje z wybranych rynków zagranicznych, na które warto zwrócić uwagę.

Szczegóły

Przygotowywana 5 razy w tygodniu przez analityka Santander Biuro Maklerskie Marcina Działka „Zagraniczna okazja dnia” zawiera analizę techniczną akcji - przedstawia układ falowy, którego trend, zdaniem naszego eksperta, powinien się odwrócić w najbliższych dniach bądź tygodniach. Analityk wskazuje kierunek zmiany oraz cenę docelową instrumentu. Materiał publikowany jest przed rozpoczęciem sesji giełdowej w USA. Materiał traci ważność po 30 dniach od publikacji bądź osiągnięciu ceny docelowej / poziomu obrony.

Dostępność

Zagraniczna okazja dnia publikowana jest w serwisie Inwestor online. Informacja o spółce będącej przedmiotem analizy danego dnia dostępna jest na naszej ogólnodostępnej stronie niezwłocznie po publikacji, natomiast szczegółowe informacje udostępniane są na stronie otwartej po 7 dniach kalendarzowych od publikacji.

 

Korzystaj z opracowań Zagraniczna okazja dnia

Wystarczy, że masz rachunek maklerski w Santander Biuro Maklerskie

1

Załóż rachunek

Jeśli nie masz u nas rachunku maklerskiego, otworzysz go w naszych placówkach.

2

Zaloguj się

Zaloguj się do swojego konta w serwisie Inwestor online.

3

Przejdź do Serwisu Informacyjnego

Wybierz zakładkę Serwis informacyjny, w której znajdziesz opracowania Zagraniczna okazja dnia.