Szukaj na stronie

Aplikacja Inwestor mobile, szybki i bezpieczny dostęp do rachunku inwestycyjnego

AmiBroker

AmiBroker jest profesjonalnym programem do samodzielnej analizy technicznej, pozwalającym (przy współpracy m.in. z aplikacją NOL3) nie tylko obserwować, ale przede wszystkim analizować dane giełdowe w czasie rzeczywistym i od razu wcielać w życie wyniki analiz. Wypróbuj AmiBrokera za darmo – sprawdź jak bardzo ułatwia podejmowanie decyzji inwestycyjnych!

 • Zaawansowane możliwości analizy wskaźnikowej, edytor do tworzenia własnych wskaźników, rysowanie formacji, automatyczna analiza i testowanie systemów wspomagających dokonywanie transakcji w celu ich oceny i optymalizacji, skanowanie rynku w poszukiwaniu sygnałów transakcyjnych, automatyczne komentarze wykresów oraz obsługa bazy danych.
 • Możliwość budowy własnych systemów wspomagających dokonywanie transakcji czyli algorytmów generujących sygnały kupna i sprzedaży w oparciu o język formuł AFL (AmiBroker Formula Language).
 • Obsługa programu AmiBroker jest intuicyjna i nie odbiega od obsługi alternatywnych programów do analizy technicznej, np. MetaStocka.
 • AmiBroker jest programem bardziej zaawansowanym niż NOL3, swoimi możliwościami dorównującym, a w wielu zastosowaniach przewyższającym najbardziej popularną tego typu aplikację – MetaStock. Zobacz jakie możliwości oferuje AmiBroker oraz porównanie AmiBrokera z NOLem i MetaStockiem

Przydatne informacje: instrukcje, samouczki

Szczegóły

 • Analiza rynku na bieżąco – AmiBroker pozwala analizować w czasie rzeczywistym dane intraday oraz w trybie online dane dzienne napływające z giełdy. Do dyspozycji są notowania archiwalne do analizy danych historycznych.

 • Aby korzystać z AmiBrokera wystarczą notowania z jedną najlepszą ofertą. Korzystanie z przeglądu notowań Giełdy Papierów Wartościowych dla jednej najlepszej oferty jest bezpłatne. Sprawdź Taryfa Opłat i prowizji

 • Interfejs użytkownika jest w pełni elastyczny, a obsługa programu nie odbiega od obsługi alternatywnych programów do analizy technicznej.

 • Posługując się AmiBrokerem można od razu wcielać w życie wyniki analiz. Po zalogowaniu się do serwisu Inwestor online wystarczy uruchomić NOL-a i AmiBrokera, a wtedy bez przechodzenia do innego programu, możesz analizować dane w czasie rzeczywistym, i od razu składać zlecenia.

Opłaty i prowizje

Klienci korzystający z programu AmiBroker po raz pierwszy mogą go wypróbować bezpłatnie do końca miesiąca, w którym nastąpi pierwsza aktywacja.

Następnie korzystanie z programu AmiBroker wiąże się z opłatą miesięczną:

Jak zamówić?

Przez InternetJeśli jesteś już naszym klientem

 1. Zaloguj się do serwisu Inwestor online.
 2. Aktywuj odbiór notowań w czasie rzeczywistym (w opcji „Moje usługi” –„Notowania i analiza techniczna” wybierając przycisk „Zamów” dla wiersza oznaczonego opisem „GPW”). Pamiętaj, iż do korzystania z programu AmiBroker wystarczy wersja notowań z jedną najlepszą ofertą.
 3. Uruchom dostęp do programu AmiBroker w opcji „Moje usługi” – „Notowania i analiza techniczna” wybierając przycisk „Zamów” dla wiersza oznaczonego opisem „AmiBroker”.
 4. Zainstaluj na komputerze aplikację NOL3 i AmiBroker z pluginem do aplikacji NOL3.

W placówce

 1. Odwiedź z dowodem osobistym lub paszportem jedną z naszych placówek.
 2. Podpisz umowę – pracownik otworzy dla Ciebie rachunek i od razu będziesz mógł z niego korzystać.
 3. Odbierz SMSa z kodem PIN.
 4. Zaloguj się do serwisu Inwestor online.
 5. Aktywuj odbiór notowań w czasie rzeczywistym (w opcji „Moje usługi” –„Notowania i analiza techniczna” wybierając przycisk „Zamów” dla wiersza oznaczonego opisem „GPW”). Pamiętaj, iż do korzystania z programu AmiBroker wystarczy wersja notowań z jedną najlepszą ofertą.
 6. Uruchom dostęp do programu AmiBroker w opcji „Moje usługi” – „Notowania i analiza techniczna” wybierając przycisk „Zamów” dla wiersza oznaczonego opisem „AmiBroker”.
 7. Zainstaluj na komputerze aplikację NOL3 i AmiBroker z pluginem do aplikacji NOL3.