Szukaj na stronie

Aplikacja Inwestor mobile, szybki i bezpieczny dostęp do rachunku inwestycyjnego

Poczuj wygodę inwestowania w Inwestor online

  • Aplikacja Inwestor mobile działa na telefonach komórkowych z systemem iOS w wersji nie niższej niż 11 oraz na telefonach z systemem Android od wersji 5.0

  • Pierwszym krokiem do korzystania z aplikacji Inwestor mobile jest posiadanie telefonu komórkowego z systemem iOS bądź Android oraz pobranie jej z odpowiedniego sklepu (App Store bądź Google Play. Po uruchomieniu aplikacji należy wybrać kafelek Zaloguj i zalogować się korzystając z loginy oraz hasła podanych przy zawieraniu umowy z Santander Biuro Maklerskie (takich samych jak w serwisie Inwestor online).

  • Certyfikat autentyczności serwera wydany dla Santander Bank Polska S.A. przez Certum Trusted Network CA, szyfrowanie transferu danych pomiędzy aplikacją mobilną a serwerem Biura Maklerskiego protokołem szyfrującym TLS 1.2 wykorzystującym 256-bitowe klucze, numer identyfikacyjny NIK, znany jedynie klientowi kod dostępu PIN zawierający od 10 do 20 znaków lub uproszczony kod PIN mobile (składający się z 4 do 8 cyfr), opcjonalnie generator haseł jednorazowych – token, dla klientów, którzy mają urządzenie aktywne w systemach Biura Maklerskiego.

  • Tak, Santander Biuro Maklerskie udostępnił wersję DEMO aplikacji Inwestor mobile, w której można sprawdzić jak wyglądają notowania giełdowe różnych instrumentów finansowych oraz - bez ponoszenia ryzyka i utraty kapitału - przetestować składanie, zmianę i odwołanie zlecenia.

  • Czas bezczynności w aplikacji Inwestor mobile, po którym klient zostanie automatycznie wylogowany, określony jest na 5 minut. Zachowanie ciągłości sesji osiągnąć można poprzez wybranie opcji „Notowania.”