Analiza futures na WIG20 intraday

Przez całą sesję, na bieżąco, masz do dyspozycji nasze analizy futures na WIG20 oraz analizy indeksów DAX i S&P 500. Dzięki nim cały czas wiesz jak grać!
Paweł Danielewicz - specjalista od nowatorskich technik Fibonacciego, autor książki „Geometria Fibonacciego - Praktyczny kurs inwestowania na rynkach finansowych” oraz Analityk Santander Biuro Maklerskie przygotowuje, specjalnie z myślą o inwestorach na rynku terminowym, materiały analityczne dotyczące bieżących wydarzeń na rynku.

Przykładowy dzienny cykl komentarzy

Godz. 08:15 – Przygotuj strategię gry (Analiza futures na WIG20 przed otwarciem)

Nasi specjaliści od analizy technicznej codziennie przed otwarciem sesji opisują sugerowaną strategię gry oraz najważniejsze punkty zwrotne na kontrakcie terminowym. Poznaj wizję doświadczonych profesjonalistów bazujących na najnowszych osiągnięciach analizy technicznej.

Godz. 09:30 – Sprawdź, co się dzieje na rynku (Analiza futures na WIG20 intraday)

Dzięki pierwszej analizie intraday, zaraz po rozpoczęciu notowań, możesz sprawdzić, co dzieje się na rynku. Dowiedz się pierwszy, jaki wpływ będą miały najważniejsze wydarzenia początku dnia na działania inwestorów.

Godz. 10:30 – Zweryfikuj strategię gry (Analiza futures na WIG20 intraday)

W kolejnej analizie intraday znajdziesz na bieżąco aktualizowane kluczowe poziomy wsparć/oporów na kontraktach terminowych oraz najświeższą porcję informacji z wydarzeń na rynku. Dzięki stałym doniesieniom z rynku zweryfikuj strategię gry.

Godz. 12:30 – Dowiedz się, co słychać na świecie (Analiza WIG20, DAX i S&P500)

Podążaj za głównymi indeksami. Codziennie około południa nasi analitycy przygotowują analizę indeksu WIG20 oraz głównych indeksów światowych. Sprawdź, jak mogą przełożyć się ruchy na indeksie bazowym na notowania futures na WIG20.

Godz. 15:30 – Zweryfikuj strategię przed zamknięciem (Analiza futures na WIG20 intraday)

Efektywne zamknięcia dnia jest nie mniej ważne niż jego otwarcie. Ostatnia w ciągu dnia analiza intraday jest najlepszym narzędziem do zweryfikowania strategii przed zamknięciem.

Korzystaj z Analizy futures intraday

Wystarczy, że masz rachunek maklerski w Santander Biuro Maklerskie

1

Załóż rachunek

Jeśli nie masz u nas rachunku maklerskiego, otworzysz go w naszych placówkach.

2

Zaloguj się

Wystarczy posiadać dostęp do serwisu Inwestor online.

3

Przejdź do Serwisu Informacyjnego

Wybierz zakładkę Serwis informacyjny, w której znajdziesz Analizy futures intraday