Szukaj na stronie

Aplikacja Inwestor mobile, szybki i bezpieczny dostęp do rachunku inwestycyjnego

 • 20 marcamar 2024

  Nowa wersja aplikacji Inwestor mobile

  Udostępniliśmy nową wersję aplikacji Inwestor mobile (2.4.17) w Sklepie Play. Zachęcamy do aktualizacji.

  Zobacz więcej
 • 5 styczniasty 2024

  Obniżenie depozytów dla wszystkich kontraktów i opcji

  5 stycznia 2024 r. po zakończeniu sesji giełdowej Santander Biuro Maklerskie obniży wymagania depozytowe dla wszystkich kontraktów i opcji z poziomu 140% do 110% depozytu wymaganego przez Izbę Rozliczeniową.

  Zobacz więcej
 • 12 grudniagru 2023

  Tesla na GlobalConnect

  12 grudnia 2023 roku na GlobalConnect - rynku akcji zagranicznych GPW - zadebiutowały akcje amerykańskiej spółki Tesla, globalnego producenta samochodów elektrycznych.

  Zobacz więcej
 • 18 kwietniakwi 2023

  Nowe spółki na GlobalConnect

 • 30 grudniagru 2022

  Wypłata świadczenia dla akcjonariuszy spółki Getin Holding S.A. z tytułu obniżenia kapitału zakładowego

  Spółka Getin Holding S.A. w 2021 r. podjęła decyzję o obniżeniu kapitału zakładowego poprzez zmniejszenie wartości nominalnej akcji. W związku z tym 1.06.2022 r. wartość nominalna każdej akcji została zmniejszona z 4,00 zł do 0,10 zł. Jednocześnie spółka zdecydowała o wypłacie świadczenia z tego tytułu w wysokości 1,00 zł za każdą akcję dla akcjonariuszy, którzy 9.12.2022 r. posiadali akcje Getin Holding S.A.

  Zobacz więcej
 • 15 grudniagru 2022

  Od 9 stycznia 2023 roku logowanie do Inwestora online będzie bardziej bezpieczne

  Chcemy, żeby dostęp do rachunku maklerskiego był nie tylko łatwy i szybki, ale przede wszystkim bezpieczny. Dlatego 9 stycznia 2023 roku uruchomimy silne, dwuskładnikowe logowanie do serwisu Inwestor online. Od tego momentu po wpisaniu loginu i hasła wyślemy Ci dodatkowo smsKod – dopiero po jego podaniu zalogujesz się do Inwestora online.

  Zobacz więcej
 • 27 październikapaź 2022

  PGNiG S.A. - zawieszenie obrotu akcjami spółki oraz wykluczenie z obrotu kontraktów terminowych na akcje spółki

  W związku z połączeniem spółki POLSKIE GÓRNICTWO NAFTOWE I GAZOWNICTWO S.A. (dalej PGNiG) ze spółką POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN S.A., Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podjął decyzję o:

  1. zawieszeniu na Głównym Rynku GPW obrotu akcjami spółki PGNiG, co oznacza, że:
   • zlecenia na akcje spółki PGNiG oraz kontrakty terminowe wskazane w pkt 2, przekazane na giełdę, a niezrealizowane do 28 października 2022 r. (włącznie), tracą ważność,
   • zlecenia składane od dnia zawieszenia obrotu (31 października br.) nie będą przyjmowane.
  2. zawieszeniu oraz wykluczeniu z obrotu na Głównym Rynku GPW kontraktów terminowych na akcje spółki PGNiG następujących serii:
   • FPGNZ22, oznaczonymi kodem „PL0GF0025072”,
   • FPGNH23, oznaczonymi kodem „PL0GF0025668”,
   • FPGNM23, oznaczonymi kodem „PL0GF0026278”.
  3. Jako ostateczny kurs rozliczeniowy tych kontraktów terminowych Zarząd Giełdy postanowił wyznaczyć kurs ostatniej transakcji akcjami spółki PGNiG zawartej na giełdzie na sesji giełdowej 28 października 2022 r., a w przypadku braku takiej transakcji w tym dniu - kurs ostatniej transakcji akcjami spółki PGNiG zawartej na giełdzie na sesji giełdowej przed tym dniem.

   

  Zobacz więcej
 • 7 październikapaź 2022

  Rentowność w Rynek 360 – bądź na bieżąco ze swoimi inwestycjami!

  Rentowność to nowa opcja w zakładce Rynek 360 serwisu Inwestor online. Dzięki niej będziesz na bieżąco z wynikami swoich inwestycji. Prezentujemy tam rentowność procentową i wartościową dla poszczególnych pozycji. Znajdziesz tam również podsumowanie wyniku całego rachunku w złotówkach i walutach [1].

  Zobacz więcej
 • 30 wrześniawrz 2022

  Uważaj! Oszuści dzwonią i wyłudzają dane podszywając się pod pracowników firm inwestycyjnych

  Przestępcy nieustannie tworzą nowe sposoby, żeby wyłudzić poufne dane i pieniądze. Jedną z metod jest podszywanie się pod wzbudzających zaufanie pracowników instytucji finansowych w trakcie rozmowy telefonicznej.

  Nasi pracownicy nigdy nie proszą o podanie loginów, haseł do serwisu Inwestor online czy aplikacji Inwestor mobile ani instalacji aplikacji od nieznanych dostawców na telefonie czy komputerze. 

  Zobacz więcej
 • 21 majamaj 2022

  Nowe rozwiązania dla klientów inwestujących na kontraktach terminowych

  Jeśli składasz zlecenia na kontrakty terminowe, to mamy dla Ciebie nowe funkcje w Inwestorze online. Prezentujemy dwie przydatne informacje związane z codziennymi rozliczeniami rynkowymi (CRR).

  Po zalogowaniu do serwisu wybierz opcję Portfel, kliknij Szczegóły przy rachunku, na którym inwestujesz w kontrakty i przejdź do sekcji Rachunek pieniężny – Depozyt zabezpieczający.

  Zobacz więcej