Szukaj na stronie

Aplikacja Inwestor mobile, szybki i bezpieczny dostęp do rachunku inwestycyjnego

18 lipcalip 2023

Nowa wersja aplikacji Inwestor mobile

Udostępniliśmy nową wersję aplikacji Inwestor mobile (2.4.13) w Sklepie Play oraz App Store. Zachęcamy do aktualizacji.

Zobacz więcej
30 grudniagru 2022

Wypłata świadczenia dla akcjonariuszy spółki Getin Holding S.A. z tytułu obniżenia kapitału zakładowego

Spółka Getin Holding S.A. w 2021 r. podjęła decyzję o obniżeniu kapitału zakładowego poprzez zmniejszenie wartości nominalnej akcji. W związku z tym 1.06.2022 r. wartość nominalna każdej akcji została zmniejszona z 4,00 zł do 0,10 zł. Jednocześnie spółka zdecydowała o wypłacie świadczenia z tego tytułu w wysokości 1,00 zł za każdą akcję dla akcjonariuszy, którzy 9.12.2022 r. posiadali akcje Getin Holding S.A.

Zobacz więcej
15 grudniagru 2022

Od 9 stycznia 2023 roku logowanie do Inwestora online będzie bardziej bezpieczne

Chcemy, żeby dostęp do rachunku maklerskiego był nie tylko łatwy i szybki, ale przede wszystkim bezpieczny. Dlatego 9 stycznia 2023 roku uruchomimy silne, dwuskładnikowe logowanie do serwisu Inwestor online. Od tego momentu po wpisaniu loginu i hasła wyślemy Ci dodatkowo smsKod – dopiero po jego podaniu zalogujesz się do Inwestora online.

Zobacz więcej
27 październikapaź 2022

PGNiG S.A. - zawieszenie obrotu akcjami spółki oraz wykluczenie z obrotu kontraktów terminowych na akcje spółki

W związku z połączeniem spółki POLSKIE GÓRNICTWO NAFTOWE I GAZOWNICTWO S.A. (dalej PGNiG) ze spółką POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN S.A., Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podjął decyzję o:

 1. zawieszeniu na Głównym Rynku GPW obrotu akcjami spółki PGNiG, co oznacza, że:
  • zlecenia na akcje spółki PGNiG oraz kontrakty terminowe wskazane w pkt 2, przekazane na giełdę, a niezrealizowane do 28 października 2022 r. (włącznie), tracą ważność,
  • zlecenia składane od dnia zawieszenia obrotu (31 października br.) nie będą przyjmowane.
 2. zawieszeniu oraz wykluczeniu z obrotu na Głównym Rynku GPW kontraktów terminowych na akcje spółki PGNiG następujących serii:
  • FPGNZ22, oznaczonymi kodem „PL0GF0025072”,
  • FPGNH23, oznaczonymi kodem „PL0GF0025668”,
  • FPGNM23, oznaczonymi kodem „PL0GF0026278”.
 3. Jako ostateczny kurs rozliczeniowy tych kontraktów terminowych Zarząd Giełdy postanowił wyznaczyć kurs ostatniej transakcji akcjami spółki PGNiG zawartej na giełdzie na sesji giełdowej 28 października 2022 r., a w przypadku braku takiej transakcji w tym dniu - kurs ostatniej transakcji akcjami spółki PGNiG zawartej na giełdzie na sesji giełdowej przed tym dniem.

 

Zobacz więcej
7 październikapaź 2022

Rentowność w Rynek 360 – bądź na bieżąco ze swoimi inwestycjami!

Rentowność to nowa opcja w zakładce Rynek 360 serwisu Inwestor online. Dzięki niej będziesz na bieżąco z wynikami swoich inwestycji. Prezentujemy tam rentowność procentową i wartościową dla poszczególnych pozycji. Znajdziesz tam również podsumowanie wyniku całego rachunku w złotówkach i walutach [1].

Zobacz więcej
30 wrześniawrz 2022

Uważaj! Oszuści dzwonią i wyłudzają dane podszywając się pod pracowników firm inwestycyjnych

Przestępcy nieustannie tworzą nowe sposoby, żeby wyłudzić poufne dane i pieniądze. Jedną z metod jest podszywanie się pod wzbudzających zaufanie pracowników instytucji finansowych w trakcie rozmowy telefonicznej.

Nasi pracownicy nigdy nie proszą o podanie loginów, haseł do serwisu Inwestor online czy aplikacji Inwestor mobile ani instalacji aplikacji od nieznanych dostawców na telefonie czy komputerze. 

Zobacz więcej
27 lipcalip 2022

GRUPA LOTOS S.A. - zawieszenie obrotu akcjami spółki oraz wykluczenie z obrotu kontraktów terminowych na akcje spółki

W związku z połączeniem spółki GRUPA LOTOS S.A. (dalej LOTOS) ze spółką POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN S.A., Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podjął decyzję o:

 1. zawieszeniu na Głównym Rynku GPW obrotu akcjami spółki LOTOS, co oznacza, że:
  • zlecenia na akcje spółki LOTOS oraz kontrakty terminowe wskazane w pkt 2, przekazane na giełdę, a niezrealizowane do 28 lipca 2022 r. (włącznie), tracą ważność,
  • zlecenia złożone od dnia zawieszenia obrotu (29 lipca br.) nie będą przyjmowane.
 2. zawieszeniu oraz wykluczeniu z obrotu na Głównym Rynku GPW kontraktów terminowych na akcje spółki LOTOS następujących serii:
  • FLTSU22, oznaczone kodem „PL0GF0024372”,
  • FLTSZ22, oznaczone kodem „PL0GF0024968”,
  • FLTSH23, oznaczone kodem „PL0GF0025551”.
   Jako ostateczny kurs rozliczeniowy tych kontraktów terminowych Zarząd Giełdy postanowił wyznaczyć kurs ostatniej transakcji akcjami spółki LOTOS zawartej na giełdzie na sesji giełdowej 28 lipca 2022 r., a w przypadku braku takiej transakcji w tym dniu – kurs ostatniej transakcji akcjami spółki LOTOS zawartej na giełdzie na sesji giełdowej przed tym dniem.

Zobacz więcej
21 majamaj 2022

Nowe rozwiązania dla klientów inwestujących na kontraktach terminowych

Jeśli składasz zlecenia na kontrakty terminowe, to mamy dla Ciebie nowe funkcje w Inwestorze online. Prezentujemy dwie przydatne informacje związane z codziennymi rozliczeniami rynkowymi (CRR).

Po zalogowaniu do serwisu wybierz opcję Portfel, kliknij Szczegóły przy rachunku, na którym inwestujesz w kontrakty i przejdź do sekcji Rachunek pieniężny – Depozyt zabezpieczający.

Zobacz więcej