21 majamaj 2022

Nowe rozwiązania dla klientów inwestujących na kontraktach terminowych

Jeśli składasz zlecenia na kontrakty terminowe, to mamy dla Ciebie nowe funkcje w Inwestorze online. Prezentujemy dwie przydatne informacje związane z codziennymi rozliczeniami rynkowymi (CRR).

Po zalogowaniu do serwisu wybierz opcję Portfel, kliknij Szczegóły przy rachunku, na którym inwestujesz w kontrakty i przejdź do sekcji Rachunek pieniężny – Depozyt zabezpieczający.

Zobacz więcej
13 majamaj 2022

Nowa wersja aplikacji Inwestor mobile

Nowa wersja aplikacji Inwestor mobile (2.4.2) jest dostępna w sklepach Google Play oraz App Store. 

Zapraszamy do pobrania i aktualizacji naszej aplikacji.

Zobacz więcej
1 grudniagru 2021

Oferta spółki Murapol S.A. - odwołanie

Akcjonariusz Sprzedający po konsultacji z Globalnymi Współkoordynatorami, podjął decyzję o odwołaniu Oferty w całości („Odwołanie Oferty”). Decyzja jest następstwem wypadkowej ostatnich kilku dni i powstałych uwarunkowań skutkujących wysoką zmiennością na krajowym i światowych rynkach finansowych. Wpływ na nią miało m.in. pojawianie się nowej mutacji koronawirusa pod nazwą Omikron, które zwiększyło niepewność na rynkach kapitałowych i miało istotny wpływ na nastroje inwestorów.

Zobacz więcej
16 wrześniawrz 2021

Nowa kategoria powiadomień dla klientów

Od poniedziałku 20 września 2021 r. wysyłamy nowy rodzaj powiadomień dotyczących przekazania zlecenia na rynki zagraniczne do brokera Pershing Securities Limited. Powiadomienia będą dotyczyły zleceń składanych od 18 września br.
Mogą je Państwo otrzymywać na adres e-mail, SMSem (bezpłatnie) lub papierowo (10 zł za każde powiadomienie).

Zobacz więcej
19 sierpniasie 2021

Nowa wersja aplikacji Inwestor mobile

Udostępniliśmy nową wersję aplikacji Inwestor mobile (Google Play 2.3.3, App Store 2.3.1). Dodaliśmy w niej między innymi:

  • widok w postaci kafelków w Notowaniach oraz Portfelu,
  • dostęp do historii finansowej, instrumentów, zleceń oraz transakcji,
  • możliwość złożenia zlecenia bezpośrednio z oferty kupna lub sprzedaży,
  • szybsze dodawanie instrumentów do własnych zakładek.

Zapraszamy do pobrania i aktualizacji naszej aplikacji.

Zobacz więcej
26 majamaj 2021

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa - kolejna edycja za nami

W tegorocznej edycji jednego z najpopularniejszych konkursów inwestycyjnych dla młodzieży wzięło udział aż 12 tysięcy uczniów z całej Polski. Po raz drugi grupa Santander była sponsorem nagrody głównej.

Zobacz więcej
21 majamaj 2021

Informacja w Centrum informacji

Udostępniliśmy nowy portal informacyjny. Centrum informacji to serwis oparty o najnowsze rozwiązania ułatwiające przegląd wydarzeń z rynków kapitałowych. Dzięki temu może być wsparciem dla wszystkich inwestorów, którzy chcą być zawsze na bieżąco.

Zobacz więcej
28 kwietniakwi 2020

Informacje dla obligatariuszy Getback S.A.

Na stronie internetowej spółki Getback S.A. znajdują się informacje dla obligatariuszy związane z realizacją postępowania układowego.

Zobacz więcej
20 marcamar 2020

Wskazówki dotyczące funkcjonowania Santander Biuro Maklerskie

Dbamy o to, by mogli Państwo bezpiecznie korzystać z naszych usług

Stale śledzimy doniesienia na temat rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, jednocześnie mamy na uwadze ochronę klientów i naszych pracowników. Czas pracy placówek banku Santander, które świadczą obsługę maklerską, został skrócony. Niektóre z nich są czasowo zamknięte. W miarę możliwości prosimy o ograniczenie wizyt w oddziałach.

Zobacz więcej