Ankieta
Najczęściej wyszukiwane:

Santander Leasing z nową, jeszcze bardziej intuicyjną stroną internetową

3 września 2020

Santander Leasing uruchomił nową, bardziej przyjazną klientom i partnerom biznesowym stronę internetową. Jest ona dostępna pod dotychczasowym adresem www.santanderleasing.pl.

Nowa witryna Spółki została zaprojektowana od podstaw tak, by prezentowane tam treści były jeszcze bardziej czytelne i wygodne w użytkowaniu. Jednym
z najważniejszych celów zmiany było uproszczenie języka prezentowanych materiałów, w tym potrzebnych leasingobiorcom dokumentów.

Nowa strona to także nowoczesna szata graficzna, zapewniająca prostą i intuicyjną nawigację, dzięki czemu treści dostępne są w przejrzystej, przyjaznej użytkownikom formie. Ponadto układ strony został dostosowany do najnowszych światowych trendów „ux design”, które mają zdecydowanie wpłynąć na pozytywne doświadczenia użytkowników podczas korzystania z serwisu.  

Dotychczasowy serwis Santander Leasing liczył ponad 280 stron i artykułów. Całość struktury została uproszczona i skrócona o 1/3 zachowując przy tym istotne
i wartościowe dla użytkowników materiały. Informacje na temat pełnego profilu działalności spółki zostały bardziej wyeksponowane, a czytelny układ witryny umożliwi klientom pozyskiwanie potrzebnych informacji na temat dostępnych produktów i usług. Nowa strona jest w pełni responsywna - dostosowuje się do rozdzielczości konkretnych urządzeń, na których przeglądana jest treść.

Chcemy dostarczać naszym klientom oraz obecnym i potencjalnym partnerom wszystkich kluczowych informacji w przejrzysty, intuicyjny i nowoczesny sposób. Dlatego stworzyliśmy zupełnie nową stronę internetową, zawierającą szereg udogodnień i nowych funkcjonalności – podkreśla Daniel Mrozek, dyrektor partnerstwa strategicznego i marketingu Santander Leasing.

Do budowy strony wykorzystano autorskie narzędzie firmy e-point SA: CMS ActiveContent, które odpowiada już za utrzymanie platformy Santander.pl

Od teraz klient przemieszcza się w ramach jednego spójnego wizualnie serwisu, dzięki czemu przeglądanie oferty grupy jest dla niego bardziej transparentne - Bartosz Kaźmierczak, Product Owner z zespołu portalu informacyjnego Santander Bank Polska.

Nasz CMS pozwala na centralizację wielu serwisów w jednym miejscu. Uruchomienie Santander Leasing w ramach jednego rozwiązania dostarczanego przez e-point SA, z jednej strony ułatwia całościowe zarządzanie treścią przez bank,
z drugiej zapewnia elastyczność i szybkość prac rozwojowych
- Krzysztof Olczak, Head of Business Unit e-point SA.

 

***

Santander Leasing to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jest wieloletnim liderem finansowania maszyn i urządzeń, w ścisłej czołówce firm leasingowych. Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych klientom z sektora małych i średnich firm oraz korporacyjnym. Od zawsze kładzie nacisk na wysoką jakość świadczonych usług oraz gwarancję rzetelności we współpracy z klientami. Docenili to przedsiębiorcy, którzy przyznali spółce Santander Leasing nagrodę Marki Godnej Zaufania w roku 2020.

Więcej informacji mediom udziela:
Dominika Jakubowska
Biuro Prasowe Santander Leasing
Kom: +48 510 027 055
E-mail: dominika.jakubowska@santanderleasing.pl