Szukaj na stronie

O Santander Leasing

O nas

Santander Leasing (dawniej BZ WBK Leasing), firma będąca wieloletnim liderem finansowania maszyn i urządzeń, znajduje się w ścisłej czołówce firm leasingowych. Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych Klientom z sektora małych i średnich firm oraz Klientom korporacyjnym.

Głównymi produktami Santander Leasing są: leasing operacyjny, leasing finansowy oraz pożyczka - oferowane jako złotowe lub indeksowane do walut obcych.

Oferta Santander Leasing jest odpowiedzią na potrzeby Klientów. Firma specjalizuje się w finansowaniu wszelkich środków transportu. Co więcej, oferta jest dostosowana do konkretnych grup zawodowych (m.in. lekarzy i weterynarzy). Santander Leasing finansuje również maszyny i urządzenia dla podmiotów z sektora rolnego.

Zespół Santander Leasing kładzie duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, a zapisy ogólnych warunków umów leasingu są uznawane za najbezpieczniejsze dla Klientów w kolejnych edycjach rankingów niezależnych ekspertów.

Głównym akcjonariuszem Santander Leasing S.A. jest Santander Bank Polska S.A. Uruchomi się w nowym oknie, jeden z największych banków komercyjnych w Polsce, należący do Grupy Santander Uruchomi się w nowym oknie.

Spółka oświadcza, że jest dużym przedsiębiorcą w rozumieniu ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych z dnia 8 marca 2013 r.

Sprawdź również