<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=706781063924695&amp;ev=PageView&amp;noscript=1" ;>
Najczęściej wyszukiwane:

Dołącz do naszego zespołu

Aktualne oferty pracy znajdziesz na portalu pracuj.pl

 

Przejdź do ofert pracy

 

 

 

Proces rekrutacji

Gdzie znajdę ogłoszenia o pracy w spółkach leasingowych?

Ogłoszenia znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz na najpopularniejszych portalach pracy.

W jaki sposób mogę przesłać aplikację?

Aplikację możesz przesłać odpowiadając na ogłoszenie umieszczone na portalach pracy lub naszej stronie internetowej.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Każde zgłoszenie jest analizowane pod kątem zgodności z profilem poszukiwanych przez nas kandydatów. Aplikacje spełniające nasze oczekiwania trafiają do naszej bazy danych. Wybrane osoby zapraszane są do kolejnego etapu rekrutacji - czyli rozmowy rekrutacyjnej.

Zazwyczaj z zaproszonymi kandydatami rozmawiają przedstawiciele danej jednostki oraz osoba odpowiedzialna za rekrutację. W trakcie spotkania następuje ocena i weryfikacja predyspozycji osobowościowych kandydata oraz przygotowania merytorycznego do pracy na danym stanowisku.

W zależności od charakteru stanowiska wykorzystywane są czasem dodatkowe narzędzia rekrutacyjne, np. Assessment Centre czy testy. Kandydaci są powiadamiani o wyniku rozmowy w ustalonym terminie.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: hr@santanderleasing.pl

Wyślij CV

Poszukujesz nowej pracy? Lubisz kontakt z ludźmi? Szukasz nowych wyzwań? Chcesz pracować w jednej z największych spółek leasingowych w Polsce? Zgłoś się do nas!

Nasza dynamicznie rozwijająca się Spółka poszukuje osób, których profesjonalizm i kompetencje pomogą nam sprostać oczekiwaniom klientów.

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i dołącz do naszego zespołu!

W przypadku zainteresowania Twoim profilem zawodowym skontaktujemy się z Tobą.

Pozdrawiamy serdecznie
Biuro Partnerstwa i Relacji

Rozmowa kwalifikacyjna

W trakcie spotkania z Tobą chcemy Cię jak najlepiej poznać. Zależy nam, abyś dobrze czuł się w naszej organizacji i aby praca, którą Tobie zaproponujemy sprawiała Tobie satysfakcję.

Przygotowaliśmy dla Ciebie parę wskazówek, które pomogą przygotować się do spotkania z nami na rozmowie rekrutacyjnej:

 • sugerujemy dokładne zapoznanie się z profilem działalności spółki leasingowej i z treścią ogłoszenia, na które aplikujesz,
 • przygotuj konkretne informacje i przykłady na temat np. dotychczasowego/przeszłego doświadczenia zawodowego/praktyk, pracy z klientami w różnych obszarach biznesowych,
 • zastanów się nad swoimi oczekiwaniami na temat potrzeb finansowych i pozafinansowych wobec stanowiska, na które aplikujesz i wobec naszej organizacji,
 • bądź z nami szczery i nie wahaj się zadawać nam pytań

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży oraz chęć stałego rozwoju. Praca w Santander Leasing to możliwość realizacji ambitnych projektów i ciągły rozwój zawodowy.
 

 • Pracując z nami masz pewność, że działasz dla firmy, w której cenione są zarówno wiedza, umiejętności naszych pracowników jak i potrzeba ciągłego rozwoju.
 • Aby wyzwania zawodowe i pozyskiwanie nowej wiedzy były źródłem satysfakcji, umożliwiamy naszym pracownikom udział zarówno w szkoleniach specjalistycznych jak i warsztatach rozwoju osobistego oraz nabywanie doświadczenia w ramach zadań w zespołach projektowych, a także dofinansowujemy naukę języków obcych. Pracujemy w środowisku GSuite, które zapewnia nam dostęp do najnowszych rozwiązań informatycznych, by sprawnie komunikować się i wspólnie działać.
 • Promujemy kreatywność, realizując pomysły pracowników dotyczące nowych rozwiązań. Korzystając z innowacyjnych pomysłów wspólnie się rozwijamy i udoskonalamy procesy.
 • Dofinansowując usługi opieki medycznej oraz karty sportowe mamy pewność, że dbamy o zdrowie pracowników i ich rodzin.
 • Oferujemy dostęp do systemu kafateryjnego, w którym można skorzystać z oferty wielu sklepów, obiektów hotelowych czy wydarzeń kulturalnych.
 • Jako odpowiedzialna organizacja, promujemy ekologię - zachęcamy pracowników do podejmowania działań, które pozwolą ochronić naszą planetę - zmniejszamy ilość drukowanych dokumentów, rezygnujemy z użytkowania plastiku, włączamy się w akcje ekologiczne.
 • Nie zapominamy także o tych najbardziej Potrzebujących, organizując wiele akcji charytatywnych.
 • Możesz liczyć na pracę w zespole ludzi ceniących wzajemną współpracę, dbających o przyjazne relacje i pozytywny klimat. Chętnie poznajemy się lepiej przy okazji spotkań integracyjnych.
 • Rozumiejąc jak ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym, proponujemy, więc oprócz umowy o pracę również inne formy współpracy, które doskonale sprawdzają się przy zadaniach sprzedażowych.
 • Osobom pracującym w sieci sprzedaży zapewniamy niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

Masz pytania?

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: hr@santanderleasing.pl