<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=706781063924695&amp;ev=PageView&amp;noscript=1" ;>
Najczęściej wyszukiwane:
Aktualności
Wybierz rokWybierz miesiąc
30 czerwcacze 2022

Piec do pizzy, myjnia czy sprzęt do fitness w leasingu – dlaczego nie!?

Samochody osobowe czy ciężarowe oraz maszyny i urządzenia – te środki trwałe najczęściej finansują firmy leasingowe. Zdarza się też, że przedsiębiorcy z różnych branż, decydują się na mniej typowe przedmioty, takie jak np. śmigłowiec, jacht czy też stoły do masażu. Patrząc na prognozy inwestycyjne firm, które wybierają leasing, na pewno podobnych niestandardowych zapytań będzie nadal przybywać.

Zobacz więcej
5 majamaj 2022

Dynamicznie rośnie świadomość ekologiczna firm

Jak wynika z najnowszego badania Leasing Index przeprowadzonego przez Santander Leasing zauważalny jest znaczący wzrost zainteresowania firm kwestiami ochrony środowiska, w porównaniu do wyników badania z 2019 r. Już 69 proc. małych firm deklaruje, że przy prowadzeniu firmy kieruje się troską o ochronę środowiska (o 18 punktów procentowych więcej niż 3 lata temu).

Zobacz więcej
19 kwietniakwi 2022

Santander Leasing uruchomił ofertę najmu pojazdów

Jak wskazują wyniki badania Leasing Index zrealizowanego przez Santander Leasing 27 proc. małych firm deklaruje obecnie, że korzysta lub jest zainteresowanych wynajmem długoterminowym, głównie ze względu na jego elastyczność i brak obciążania zdolności kredytowej. Stąd też decyzja o przygotowaniu na platformie multisalon24.pl oferty wynajmu.

Zobacz więcej
11 kwietniakwi 2022

Santander Leasing startuje z naborem wniosków w ramach programu „Mój elektryk”

Od 11 kwietnia 2022 roku, Santander Leasing umożliwia przedsiębiorcom zawieranie umów z możliwością uzyskania dopłaty do leasingu pojazdów zeroemisyjnych. Dotacje udzielane są w ramach współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska, z programu „Mój elektryk” realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zobacz więcej
25 lutegolut 2022

Santander Bank Polska zwalnia z opłat za przelewy wychodzące do i przychodzące z Ukrainy

W związku z aktualną sytuacją na Ukrainie Santander Bank Polska podjął decyzję, że nie będzie pobierać opłat za przelewy przychodzące z i wychodzące do Ukrainy.

Zobacz więcej
15 lutegolut 2022

Historycznie rekordowy rok dla Santander Leasing – wartość inwestycji za 2021 r. osiągnęła poziom 6,8 mld zł.

Jak podaje ZPL w całym 2021 r. branża leasingowa sfinansowała środki trwałe o łącznej wartości 88 mld zł (+30,7 proc. r/r). Na tym tle rewelacyjnie wypadł Santander Leasing, który sfinansował inwestycje o rekordowej wartości 6,8 mld zł (+28,3 proc. r/r), odnotowując dwucyfrowe wzrosty w finansowaniu kluczowych segmentów rynku.

Zobacz więcej
9 lutegolut 2022

Santander Leasing jako pierwszy w branży wprowadza podpis biometryczny

Santander Leasing wprowadza możliwość zawierania umów leasingu z wykorzystaniem podpisu biometrycznego, czyli własnoręcznego podpisu złożonego rysikiem na urządzeniu elektronicznym. To kolejny istotny krok w kierunku digitalizacji procesów biznesowych oraz realizacji strategii paperless. Rozwiązanie oparte zostało na dostarczonym przez Asseco Data Systems rozwiązaniu SignaturiX firmy Xtension.

Zobacz więcej
26 styczniasty 2022

Santander Leasing startuje z finansowaniem fabrycznym CynkoMet

Rolnicy zainteresowani zakupem nowoczesnych maszyn firmy CynkoMet, producenta przyczep rolniczych oraz rozrzutników, mogą od teraz skorzystać z atrakcyjnych programów finansowania fabrycznego oferowanego przez Santander Leasing.

Zobacz więcej
12 styczniasty 2022

Santander Leasing podpisało umowę z BOŚ w ramach programu „Mój elektryk”

Santander Leasing podpisało z Bankiem Ochrony Środowiska umowę o współpracy przy programie „Mój elektryk”. Dzięki temu nasza Spółka umożliwi uzyskanie dopłaty do leasingu pojazdów zeroemisyjnych dla przedsiębiorców.

Zobacz więcej
4 styczniasty 2022

Antyinflacyjna karta paliwowa od Santander Leasing

W reakcji na wysokie ceny paliw Santander Leasing uruchomił dodatkowe wsparcie dla obecnych i nowych klientów korzystających z karty paliwowej. W ramach uruchomionego na początku stycznia programu Spółka zdecydowała się podnieść przedsiębiorcom wysokość rabatu na paliwo do 15 groszy brutto na litrze.

Zobacz więcej