Ankieta
Najczęściej wyszukiwane:
Aktualności

Komunikaty prasowe

Zapoznaj się z komunikatami o ostatnich wydarzeniach.

Wybierz rokWybierz miesiąc
25 wrześniawrz 2020

Santander Leasing - branża drzewna z dynamiką ponad 55 proc. r/r.

Według danych Spółki z początku września kluczowymi segmentami, w których nastąpił zdecydowany wzrost wniosków o finansowanie nowych inwestycji był handel, budownictwo i transport. Do tego grona dołącza także branża drzewna, w której tylko do końca sierpnia dynamika rok do roku osiągnęła wzrost ponad 55 proc., a wartość umów ogółem po 8 miesiącach br. osiągnęła poziom inwestycji z całego 2019 roku

Zobacz więcej
10 wrześniawrz 2020

Santander Leasing - podsumowanie odroczeń rat leasingowych. Odnotowany kolejny wzrost inwestycji w wybranych sektorach gospodarki.

Od marca do sierpnia Santander Leasing w ramach oferowanej karencji spłat rat leasingowych zatwierdził aneksy dla prawie 22 tysięcy umów. Głównymi sektorami wnioskującymi o odroczenie był transport, przetwórstwo przemysłowe i handel.

Zobacz więcej
3 wrześniawrz 2020

Santander Leasing z nową, jeszcze bardziej intuicyjną stroną internetową

Santander Leasing uruchomił nową, bardziej przyjazną klientom i partnerom biznesowym stronę internetową. Jest ona dostępna pod dotychczasowym adresem www.santanderleasing.pl.

Zobacz więcej
29 lipcalip 2020

Santander Leasing – ponadrynkowe wzrosty w finansowaniu pojazdów oraz maszyn i urządzeń.

Jak podaje ZPL przez pierwsze sześć miesięcy br. branża leasingowa sfinansowała środki trwałe o łącznej wartości 29,8 mld zł (-24 proc. r/r). Na tym tle dużo lepiej wypadł Santander Leasing, który w pierwszym półroczu sfinansował inwestycje na poziomie prawie 2 265 mln zł, rejestrując przy tym ponadrynkowe wzrosty w dynamice finansowania pojazdów osobowych i ciężarowych do 3,5t oraz całego segment

Zobacz więcej
22 czerwcacze 2020

Rekordowa dynamika finansowania eko-pojazdów

Od 26 czerwca firmy zainteresowane inwestycjami w pojazdy elektryczne mogę liczyć na dofinansowanie takich zakupów w ramach programu „eVAN” oraz „Koliber”. Zapowiedziany program wpisuje się w trend zwiększonego poziomu zainteresowania firm pozyskiwaniem zielonych inwestycji.

Zobacz więcej
17 czerwcacze 2020

Santander Leasing został partnerem strategicznym akceleratora Accelpoint

Santander Leasing podpisał umowę o współpracy z Accelpoint w ramach programu AccelUp, którego celem jest globalna akceleracja innowacyjnych technologii finansowych, ubezpieczeniowych i telekomunikacyjnych wśród start-upów.

Zobacz więcej
30 kwietniakwi 2020

Santander Leasing z tytułem Marka Godna Zaufania

Zaszczytny tytuł Marka Godna Zaufania 2020 w kategorii leasing trafił do Santander Leasing. Jak co roku organizator badania poprosił przedsiębiorców o spontaniczne wskazanie w 25 kategoriach produktów i usług, do których prezesi i kadra kierownicza mają największe zaufanie. Liderem badania w branży leasingowej został Santander Leasing.

Zobacz więcej
23 kwietniakwi 2020

Eko-inwestycje na dużym plusie

Santander Leasing w całym pierwszym kwartale 2020 r. sfinansował eko-inwestycje o łącznej wartości 107 mln zł, tj. +27 proc. r/r. W tym na szczególną uwagę zasługuje kategoria pojazdów hybrydowych i elektrycznych, gdzie wzrost osiągnął +352 proc. r/r oraz panele słoneczne +346 proc. r/r.

Zobacz więcej
8 kwietniakwi 2020

Santander Leasing wprowadza możliwość zdalnego podpisania umowy leasingu

Dzięki dostępnym technologiom spółka umożliwia przedsiębiorcom podpisanie umowy leasingu kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem własnoręcznym, złożonym w trakcie eSpotk@nia z doradcą leasingowym.

Zobacz więcej
24 marcamar 2020

Santander Leasing wprowadza udogodnienia dla przedsiębiorców

W odpowiedzi na sytuację i w trosce o klientów spółka wprowadza szybką możliwość zmiany harmonogramu i odroczenia rat nawet o 6 miesięcy. Zasady są proste, wnioski mogą być składane zdalnie, będą realizowane w możliwie najkrótszym czasie. Co ważne spółka odstępuje od opłat za odroczenie spłat rat.

Zobacz więcej