Ankieta
Najczęściej wyszukiwane:
Aktualności
Wybierz rokWybierz miesiąc
12 styczniasty 2022

Santander Leasing podpisało umowę z BOŚ w ramach programu „Mój elektryk”

Santander Leasing podpisało z Bankiem Ochrony Środowiska umowę o współpracy przy programie „Mój elektryk”. Dzięki temu nasza Spółka umożliwi uzyskanie dopłaty do leasingu pojazdów zeroemisyjnych dla przedsiębiorców.

Zobacz więcej
4 styczniasty 2022

Antyinflacyjna karta paliwowa od Santander Leasing

W reakcji na wysokie ceny paliw Santander Leasing uruchomił dodatkowe wsparcie dla obecnych i nowych klientów korzystających z karty paliwowej. W ramach uruchomionego na początku stycznia programu Spółka zdecydowała się podnieść przedsiębiorcom wysokość rabatu na paliwo do 15 groszy brutto na litrze.

Zobacz więcej
15 grudniagru 2021

Kwalifikowane podpisy elektroniczne dla klientów Santander Leasing

Santander Leasing wdrożył projekt paperless, wykorzystując kwalifikowane podpisy elektroniczne SimplySign. Tym samym chce zabezpieczyć 73 tys. klientów Spółki i 35 tys. zawieranych co roku umów.

Zobacz więcej
19 październikapaź 2021

Santander Leasing uruchomił pożyczki inwestycyjne dla klientów MŚP w ramach nowej umowy z BGK o wartości 500 mln zł.

Santander Leasing podpisał z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) umowę kredytową o wartości 500 mln zł na finansowanie inwestycji przedsiębiorców z segmentu MŚP.

Zobacz więcej
14 październikapaź 2021

Leasing Index 2021 – 25 proc. firm wskazuje, że pandemia zmobilizowała je do wykorzystywania większej liczby rozwiązań technologicznych niż przed kryzysem

Jak wskazuje najnowsza 3 edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego
przez Santander Leasing wśród firm, które zdecydowały się po wybuchu pandemii w 2020r. na zwiększenie zakresu rozwiązań IT do prowadzenia działalności, największy odsetek z nich postawił na rozwiązania mobilne, programy CRM do zarządzania firmą, rozwiązania chmurowe czy oprogramowania do automatyzacji procesów biznesowych.

Zobacz więcej
6 wrześniawrz 2021

Santander Leasing będzie udzielał kolejnych korzystnych pożyczek dla klientów MŚP dotkniętych Covid-19

Santander Leasing podpisał z Bankiem Gospodarstwa Krajowego aneks w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR). Dzięki niemu Spółka od 6 września udziela finansowania przedsiębiorcom z województwa pomorskiego o dodatkowe 40 mln. Środki z tej puli pomocowej pochodzą z funduszu REACT- EU.

Zobacz więcej
3 sierpniasie 2021

Startują gwarancje spłaty leasingu i pożyczki w Santander Leasing udzielane dla firm dotkniętych Covid-19

Santander Leasing uruchomił możliwość skorzystania przez przedsiębiorców z gwarancji spłaty zobowiązań z tytułu umowy leasingu i pożyczki do wartości 800 tys. euro.

Zobacz więcej
29 lipcalip 2021

Santander Leasing – powrót do 2-cyfrowego tempa wzrostu dynamiki inwestycji

Jak podaje ZPL przez pierwsze sześć miesięcy br. branża leasingowa sfinansowała środki trwałe o łącznej wartości ponad 40 mld zł (36 proc. r/r).

Zobacz więcej
8 lipcalip 2021

Santander F24 startuje z finansowaniem fotowoltaiki dla konsumentów

Spółka Santander F24, należąca wraz z Santander Leasing do Grupy Santander Bank Polska, postanowiła wejść na rynek konsumencki z ofertą finansowania fotowoltaiki.

Zobacz więcej
6 lipcalip 2021

Leasing Index 2021 - leasing to druga najczęściej wykorzystywana przez małe firmy forma finansowania

Jak wskazuje najnowsza 3 edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing, wzrasta poziom wykorzystania leasingu wśród małych firm. Korzystanie z leasingu (obecnie lub w przeszłości) deklaruje w tym roku 49 proc. przedsiębiorstw zatrudniających na stałe do 49 pracowników.

Zobacz więcej