Szukaj na stronie

Nagrody

Lista nagród otrzymanych przez Santander Leasing

 

Technobiznes 2023 i Najlepszy Bank

Otrzymaliśmy nagrodę w kategorii "Ubezpieczenia i inne instytucje finansowe" w konkursie Technobiznes 2023 i Najlepszy Bank organizowanym przez „Gazetę Bankową”.  Nagroda przyznana została za pionierskie w branży leasingowej wdrożenie usługi podpisu biometrycznego "BioPodpis Naturalnie, że podpisane". 

Marka Godna Zaufania 2022

W ramach 7. edycji badania Marka Godna Zaufania organizowanego przez My Company Polska zostaliśmy wskazani jako marka, której najbardziej ufają przedstawiciele biznesu. Wygrana w kategorii firma leasingowa świadczy nie tylko o wielkim zaufaniu, jakim darzą nas przedsiębiorcy, ale także o dużej pracy jaką wykonujemy, aby się rozwijać i wspierać klientów w nowoczesnym prowadzeniu ich biznesów. Utrzymanie pozycji lidera w tak prestiżowym badaniu to dla nas ogromne wyróżnienie, za które bardzo dziękujemy.

Marka Godna Zaufania 2021

Tytuł Marki Godnej Zaufania 2021 w kategorii leasing drugi rok z rzędu trafił do Santander Leasing. To już szósta edycja badania, w którym organizator wydarzenia poprosił przedsiębiorców o spontaniczne wskazanie w 25 kategoriach produktów i usług, do których właściciele firm i menedżerowie mają największe zaufanie. Liderem badania w branży leasingowej - po raz drugi - został Santander Leasing.

Liderzy Świata Bankowości i Ubezpieczeń 2020

Podczas 20. Forum Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, Santander Leasing otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii: NAJBARDZIEJ INNOWACYJNY BANK. Forum Liderów Bankowości i Ubezpieczeń to najważniejsze w Polsce wydarzenie, które skupia kluczowych przedstawicieli obydwu branż oraz firm świadczących usługi dla sektora finansowego.

Marka Godna Zaufania 2020

Zaszczytny tytuł Marka Godna Zaufania 2020 w kategorii leasing trafił do Santander Leasing. Jak co roku organizator badania magazyn „My Company Polska” poprosił przedsiębiorców o spontaniczne wskazanie w 25 kategoriach produktów i usług, do których prezesi i kadra kierownicza mają największe zaufanie. Liderem badania w branży leasingowej został Santander Leasing.

Flotowy lider innowacyjności 2019

Santander Leasing został uhonorowany nagrodą „Flotowy Lider Innowacyjności” podczas konferencji „Flotowe Trendy 2019”. Doceniony został najlepszy produkt finansowy wspierający eko-mobilność – leasing 100% na finansowanie aut elektrycznych.

Instytucja roku 2018

Santander Leasing Instytucją roku 2018! W ramach badania usług instytucji finansowych eksperci portalu MojeBankowanie.pl sprawdzili jakość obsługi Klientów firmowych w 16 bankach – w tym m.in. proces uzyskania finansowania w postaci leasingu. Oprócz wizyty informacyjnej dotyczącej warunków, eksperci skorzystali z oferty i faktycznie (jako realni przedsiębiorcy) wnioskowali o finansowanie, aby tym samym rzetelnie i wnikliwie ocenić ofertę, szybkość procesów oraz poziom jakości obsługi.

Najlepsze OWUL na rynku

Kolejny rok z rzędu Santander Leasing (jeszcze jako BZ WBK Leasing) zajął pierwsze miejsce w rankingu Ogólnych Warunków Umów Leasingu, co oznacza, że są przejrzyste i bezpieczne dla Klientów

Portfel Wprost

Santander Leasing (jeszcze jako BZ WBK Leasing) otrzymał nagrodę za produkt Autoleasing, który stanowi wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw i ułatwienie dostępu do finansowania również startupom, czyli firmom, które dopiero rozpoczęły działalność. W ramach Autoleasingu młode firmy mogą sfinansować nowy albo używany samochód osobowy lub ciężarowy. Finansowanie jest dostępne w maksymalnie uproszczonej procedurze opartej na kryterium przedmiotu, co oznacza bardzo krótką ścieżkę decyzyjną. W nowopowstałych firmach przedsiębiorcy najczęściej sami odpowiadają za wszystkie aspekty prowadzonej działalności i bardzo istotny jest dla nich czas, stąd w ramach oferty Santander Leasing formalności wymagane do zawarcia umowy ograniczone zostały do minimum.

Nagroda Banking Forum

Wyróżnienie zostało przyznane za „wprowadzanie nowych standardów finansowania inwestycji: transparentność wobec Klientów i wzrosty znacząco przebijające rynek czwarty rok z rzędu"

Bank przyjazny dla przedsiębiorców

Tytuł został przyznany m.in. dzięki ofercie Santander Leasing (jeszcze jako BZ WBK Leasing), która stanowiła istotny czynnik aplikacji konkursowej. Jest to wyróżnienie dla instytucji, które konsekwentnie podnoszą standardy obsługi dla Klientów SME.

 

Sprawdź również

  • O nas

    Informacje o Santander Leasing

  • Władze spółki

    Władze

    Władze spółki Santander Leasing