Szukaj na stronie

Niezbędnik wiosenny

Sprawdź o czym warto pamiętać w okresie wiosennym

   Spotkajmy się!

Zapraszamy na targi i konferencje z naszym udziałem:
 
Camper Caravan Show 5-7.04.2024 Warszawa szukajcie nas na stoisku autoryzowanego dystrybutora renomowanych marek karawaningowych ElCamp
Konferencja Akademia Transformacji Energetycznej 10-12.04.2024 Szczecin Anita Rodkiewicz-Ryżek, dyrektor Green Finance Santander Leasing, weźmie udział w jednej z sesji tematycznych
Krakdent 11-13.04.2024 Kraków nie mogło nas zabraknąć na największych targach stomatologicznych w Polsce. Szukajcie nas na stoisku W99 oraz na stoiskach naszych partnerów: Amadar oraz Optident.
Konferencja ESG w działaniu 16.04.2024 Warszawa Anita Rodkiewicz-Ryżek, dyrektor Green Finance Santander Leasing, weźmie udział w debacie "ESG w działaniu, czyli wyzwania i kluczowe wartości dlafirm wynikające z wdrożenia Positive Impact"
Konferencja e-Leasing Day 17.04.2024 Warszawa

Magdalena Reimann, dyrektor Biura Rozwoju Obsługi Cyfrowej Santander Leasing, wystąpi z tematem "Usłysz klienta. Co czują nasi klienci? - wyniki ankiety oczekiwań klientów leasingu"

Warsztaty dla przedsiębiorców e-biznes MEETUP

25.04.2023 | Wrocław

23.05.2024 | Poznań

20.06.2024 | Warszawa

Zapisz się na warsztaty e-biznes, w trybie stacjonarnym, dedykowane dla właścicieli małych i średnich firm, którzy chcą rozwinąć się pod względem technologicznym!

Jednym z  prelegentów będzie Jakub Jagielski, menadżerem sprzedaży cyfrowej Santander Leasing, który opowie o nowczesnych narzędziach finansowych w leasingu i jak z nich korzystać.

Opolagra 7-9.06.2024 Kamień Śląski

szukajcie nas na stoiskach

 • producentów: Pronar, Cynkomet, Krukowiak, Samasz, Metal-Fach, 5. METAL-FACH
 • dostawców: Max-Rol, Agrotechnik Tafiły, Aldo, Agro-Rolnik Śniadowo, Adler, Fricke, Adrol Daniel Gosiewski, Tech-Kom, Agrotechnik Maszyny Rolnicze, Agro Frankopol Tomasz Abramczuk

 

   Przytrafiła Ci się szkoda komunikacyjna? 

 

Masz u nas leasing lub pożyczkę?

Sprawdź co zrobić w przypadku:
Jeśli posiadasz nasz pakiet Assistance i przytrafiła Ci się awaria, nieszczęśliwy wypadek lub kradzież, zadzwoń pod numer telefonu 22 205 50 40 i skorzystaj z pomocy Ubezpieczyciela.

Masz u nas najem?

Zapoznaj się z Przewodnikiem najemcy samochodu, który opracowaliśmy z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie podczas korzystania z samochodu.
Znajdziesz w nim m.in. informacje:
 • co musisz zrobić, kiedy wystąpi nieprzewidziana sytuacja podczas podróży
 • dotyczące zasady obsługi serwisowej

   Szukasz samochodu od ręki? Wejdź na multisalon24.pl

Na platformie znajdziesz oferty nowych samochodów, które pochodzą od autoryzowanych dealerów, jak i sprawdzonych używanych pojazdów.

   Planujesz majówkowy wyjazd za granicę?

Pamiętaj o serwisie samochodu - warto sprawdzić stan opon, oleju, płynów eksploatacyjnych oraz baterii. Przypominamy o zmianie opon na letnie. 

Wyjeżdżasz na długi weekend majowy, chcesz wybrać się z rodziną nad morze albo codziennie dojeżdżasz do firmy? Sprawdź o jakich rzeczach warto pamiętać.

 • Sprawdź listę krajów należących do Porozumienia Wielostronnego, w których:

  • wystarczy polska polisa ubezpieczenia OC oraz
  • obowiązuje Zielona Karta

  Sprawdź szczegóły 
   

 • Złóż wniosek online Wyjazd pojazdem poza granice kraju przez portal klienta eBOK24.

 • Pamiętaj, aby zabrać:

  • ważny dowód rejestracyjny pojazdu. Jeżeli nie możesz go znaleźć, złóż wniosek online o wydanie wtórnika przez portal klienta eBOK24
  • upoważnienia do używania pojazdu, które przekazaliśmy Ci po zawarciu umowy. Nie możesz znaleźć dokumentu? Zaloguj się do eBOK24 i pobierz upoważnienie z zakładki Dokumenty

Korzystaj z eBOK24 przez cały rok

W trakcie Twojego wyjazdu może przypadać rata do spłaty. Pamiętaj, że można ją opłacić zdalnie lub wcześniej ustawić zlecenie płatności. Dzięki temu unikniesz wezwań lub odsetek. Te i wiele innych spraw załatwisz online przez portal klienta eBOK24. 

Zaloguj się Uruchomi się w nowym oknie Zarejestruj się