Szukaj na stronie

Świętujemy 25-lecie

Dziękujemy, że jesteście z nami!

25 lat temu, 1 lutego 1999 roku, gdy na drodze królowały Fiat Seicento i Daewoo Lanos, z głośników leciały przeboje Kayah i Bregović’a “Prawy do lewego”, czy “Whisky in the jar” Metallica, a do kin wchodziły właśnie Matrix i Notting Hill - my zaczęliśmy naszą przygodę na rynku leasingu. Kilka tygodni później sfinansowaliśmy nasz pierwszy samochód! Citroen C15. 

Dzisiaj pomagamy Wam, naszym klientom w rozwijaniu Waszych biznesów realizując przy tym nawet najbardziej nietypowe pomysły - od pieców do pizzy aż po luksusowe jachty, i wielkie maszyny rolnicze. Bardzo dziękuję, że jesteście z nami. 

 

 

To 25-lecie to także mój prywatny jubileusz, bo jestem tutaj od samego początku. Pamiętam bardzo dobrze nasze pierwsze poznańskie biuro, pamiętam też naszego pierwszego klienta i pierwszą umowę na Citroena C15, rocznik 99.

Tomasz Jąder
prezes zarządu

Zobacz jak się zmieniliśmy od 1999 r. 

WBK Finanse & Leasing BZ WBK Finanse & Leasing  BZ WBK Leasing BZ WBK Leasing  BZ WBK Leasing 
Grupa Santander
Santander Leasing

 

 • podpisaliśmy 455 996 umów

  w tym prawie 50 tys. od 2021 roku z wykorzystaniem podpisu elektronicznego (BioPodpis oraz e-Podpis) 

 • sfinansowaliśmy 300 tys. samochodów

  które zapełniłyby prawie 300 stadionów piłkarskich

25 dobrych uczynków 

Nieustannie, od 25 lat wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy. Świadczą o tym nasze liczne akcje charytatywne, w których braliśmy udział, w które wkładaliśmy całe nasze serce. Bo pomaganie mamy we krwi!

Z okazji naszego Jubileuszu postanowiliśmy nie zwalniać tempa! Bo przecież tak niewiele trzeba, aby świat był nieco lepszy, aby na twarzach innych pojawił się uśmiech.

 • Podaruj kroplę miłości!

  Cel jest prosty - uzbierać 25 litrów krwi . Inicjatywa jest elementem programu 25 akcji charytatywnych, które zamierzamy zrealizować w tym roku w ramach naszych 25 urodzin!

  Akcje z udziałem naszych pracowników realizować będziemy w całej Polsce, zaczeliśmy od Poznania.

  Chcesz oddać krew, ale masz wątpliwości? Sprawdź na krwiodawcy.org/pytania

  Zobacz, jak nasi pracownicy, którzy oddali krew, zachęcają do akcji 

 • Podaj pomocną łapę!

  Ruszamy ze zbiórką z okazji Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt. Po raz kolejny postanowiliśmy zadbać o naszych małych przyjaciół ze Schroniska w Gaju

  Do 19 kwietnia nasi pracownicy będą zbierać wszystko to, co potrzebne jest dla podopiecznych schroniska, m.in. karmę, legowiska, koce, środki sanitarne.

 • Co zrobić z nadmiarem czekolady? Podzielić się!

  Z okazji Dnia Czekolady (12 kwietnia) postanowiliśmy zorganizować zbiórkę czekolady dla tych, dla których życie w pewnym momencie okazało się zbyt gorzkie. Zebrane czekolady przekażemy dla podopiecznych pogotowia społecznego w Poznaniu. Jest to wyjatkowe miejsce, gdzie każdy potrzebujący (m.in. samotne matki, osoby w kryzysie bezdomności, osoby wykluczone społecznie) mogą znaleźć wsparcie. 

  Symbolicznie, osłódźmy im trudne chwile i pokażmy, że nie jesteśmy na nich obojętni.

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu