Ankieta
Najczęściej wyszukiwane:

Santander Leasing z ofertą finansowania fabrycznego PRONAR

21 stycznia 2021

Od stycznia br. rolnicy zainteresowani zakupem nowoczesnych maszyn firmy PRONAR, lidera w produkcji i sprzedaży maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych i branży odpadowej, mogą skorzystać z atrakcyjnego programu finansowania fabrycznego oferowanego przez Santander Leasing.

Firma PRONAR to wiodący krajowy producent z ponad 30 letnim doświadczeniem i w 100 proc. polskim kapitałem. Posiada 40 proc. w ogólnopolskim rynku przyczep rolniczych. Dodatkowo PRONAR to trzecia światowa potęga pod względem produkcji kół do maszyn wolnobieżnych. W firmie pracuje na co dzień ponad 2300 pracowników, którzy w ośmiu fabrykach tworzą rozwiązania dla firm i rolników. Produkty marki są dziś obecne w 74 krajach świata.

- Jak wskazują nasze dane z końca listopada sfinansowaliśmy inwestycje w maszyny rolnicze na poziomie ponad 931 mln zł, rejestrując przy tym dodatnią dynamikę prawie 13 proc W naszej ocenie rolnictwo to branża, która relatywnie słabo odczuła w zeszłym roku skutki pandemii. Źródłem naszego sukcesu na tym rynku od lat są przede wszystkim programy finansowania fabrycznego oraz elastyczne rozwiązania zaoferowane dla klientów i partnerów biznesowych podkreśla Mariusz Artych, dyrektor rynku maszyn i urządzeń w Santander Leasing. – Tym bardziej cieszy fakt, że dzięki współpracy z profesjonalnym partnerem jakim jest firma PRONAR mogliśmy wspólnie opracować z początkiem 2021 r. tak korzystny program, wspomagający realizację kolejnych inwestycji w polskim rolnictwiedodaje.

Finansowanie fabryczne PRONAR oferowane przez Santander Leasing jest wygodnym rozwiązaniem pozwalającym znacznie szybciej i na atrakcyjnych warunkach cenowych zakupić nowe maszyny rolnicze. Rolnicy mogą skorzystać z oferty nieoprocentowanych pożyczek w dwóch wariantach: na 7 lub 13 miesięcy oraz z pożyczki elastycznej, która zakłada nawet 6 miesięczną karencję w spłacie oraz możliwość finansowania do 120 miesięcy z atrakcyjnym oprocentowaniem.

- Chcieliśmy dać naszym klientom prostą i możliwie najkorzystniejszą ofertę zakupu maszyn – mówi Marcin Nowotka, dyrektor ds. handlu i marketingu Pronaru. – Jestem przekonany, że razem z partnerami z Santander Leasing osiągnęliśmy ten cel, oferując odbiorcom najlepszy  na rynku system finansowania fabrycznego. Wspierając polskie rolnictwo chcemy zadbać nie tylko o to, aby produkować jak najlepsze maszyny, ale również o ich dostępność dla potencjalnych użytkowników. Tym bardziej, że mimo pandemii nie tylko utrzymaliśmy tempo produkcji, ale też stale wdrażamy nowe rozwiązania. W tym roku swoje premiery będą miały nowe kosiarki i zgrabiarki oraz powiększy się nasza oferta przyczep licząca już ponad 130 modeli.  Na rynku pojawi się nowa, 12-tonowa wydłużona przyczepa paletowa PT612L oraz największa w ofercie Pronaru T900XL. Możemy być pewni, że coraz lepsza oferta w połączeniu ze zwiększoną dzięki finansowaniu dostępnością wzmocni pozycję naszej marki jako pewnego partnera w niepewnych czasach - dodaje.

Rolnicy, oprócz specjalnej oferty programu finansowania Fabrycznego PRONAR, mogą również skorzystać z szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych, np. ubezpieczenia GAP, które zapewnia ochronę przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia finansowanego środka trwałego, czy też ubezpieczenia Bezpieczna Rata zapewniającego spłatę raty w wypadku nieprzewidzianych wydarzeń losowych.