Ankieta
Najczęściej wyszukiwane:
6 wrześniawrz 2021

Santander Leasing będzie udzielał kolejnych korzystnych pożyczek dla klientów MŚP dotkniętych Covid-19

Santander Leasing podpisał z Bankiem Gospodarstwa Krajowego aneks w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR). Dzięki niemu Spółka od 6 września udziela finansowania przedsiębiorcom z województwa pomorskiego o dodatkowe 40 mln. Środki z tej puli pomocowej pochodzą z funduszu REACT- EU.

Zobacz więcej
3 sierpniasie 2021

Startują gwarancje spłaty leasingu i pożyczki w Santander Leasing udzielane dla firm dotkniętych Covid-19

Santander Leasing uruchomił możliwość skorzystania przez przedsiębiorców z gwarancji spłaty zobowiązań z tytułu umowy leasingu i pożyczki do wartości 800 tys. euro.

Zobacz więcej
29 lipcalip 2021

Santander Leasing – powrót do 2-cyfrowego tempa wzrostu dynamiki inwestycji

Jak podaje ZPL przez pierwsze sześć miesięcy br. branża leasingowa sfinansowała środki trwałe o łącznej wartości ponad 40 mld zł (36 proc. r/r).

Zobacz więcej
8 lipcalip 2021

Santander F24 startuje z finansowaniem fotowoltaiki dla konsumentów

Spółka Santander F24, należąca wraz z Santander Leasing do Grupy Santander Bank Polska, postanowiła wejść na rynek konsumencki z ofertą finansowania fotowoltaiki.

Zobacz więcej
6 lipcalip 2021

Leasing Index 2021 - leasing to druga najczęściej wykorzystywana przez małe firmy forma finansowania

Jak wskazuje najnowsza 3 edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing, wzrasta poziom wykorzystania leasingu wśród małych firm. Korzystanie z leasingu (obecnie lub w przeszłości) deklaruje w tym roku 49 proc. przedsiębiorstw zatrudniających na stałe do 49 pracowników.

Zobacz więcej
14 czerwcacze 2021

Kolejny rok z rzędu z rekordową dynamiką finansowania eko-pojazdów

Kolejne miesiące tego roku to dynamiczny 2-cyfrowy wzrost inwestycji w pojazdy ekologiczne - elektryki i hybrydy. Jak wskazują najnowsze analizy Santander Leasing tylko od stycznia do końca maja br. Spółka sfinansowała eko-pojazdy o łącznej wartości 100 mln zł, co daje imponującą dynamikę 68 proc. r/r. Do końca br. trend wzrostowy przekraczający 100 proc. w polskiej elektromobilności utrzyma się.

Zobacz więcej
7 czerwcacze 2021

Santander Leasing zwiększa ekspansję w kierunku usług cyfrowych dla firm

Cyfrowa transformacja rynku leasingowego staje się faktem. W ostatnim czasie możliwość wnioskowania i zawarcia umowy leasingu w sposób zdalny, usługa płatności online czy e-podpis to już powoli standard. Czas na kolejny istotny etap cyfrowej rewolucji w finansowaniu polskich przedsiębiorców w postaci usługi Leasing24, z którą to wystartował Santander Leasing.

Zobacz więcej
24 majamaj 2021

Santander Leasing z ofertą finansowania fabrycznego Pichon

Od maja br. rolnicy zainteresowani zakupem nowoczesnych maszyn firmy Pichon, światowego lidera w produkcji wozów asenizacyjnych i rozrzutników, mogą skorzystać z atrakcyjnych programów finansowania fabrycznego oferowanego przez Santander Leasing.

Zobacz więcej
10 majamaj 2021

Santander Leasing jako pierwsza firma leasingowa podpisała umowę z BGK w sprawie zabezpieczenia gwarancją zawieranych umów leasingu

Nowa gwarancja zabezpieczy spłatę należności z tytułu transakcji leasingowej (leasing lub pożyczka leasingowa) oferowanej przez Santander Leasing firmom z segmentu MSP. Gwarancje BGK dla leasingu wykorzystują środki Paneuropejskiego Funduszu Gwarancyjnego i mają wspierać przedsiębiorców w okresie pandemii.

Zobacz więcej
29 kwietniakwi 2021

Santander Leasing drugi rok z rzędu Marką Godną Zaufania

Tytuł Marki Godnej Zaufania 2021 w kategorii leasing drugi rok z rzędu trafił do Santander Leasing. To już szósta edycja badania, w którym organizator wydarzenia poprosił przedsiębiorców o spontaniczne wskazanie w 25 kategoriach produktów i usług, do których właściciele firm i menedżerowie mają największe zaufanie. Liderem badania w branży leasingowej - po raz drugi - został Santander Leasing.

Zobacz więcej