Ankieta
Najczęściej wyszukiwane:
8 kwietniakwi 2021

Premiera raportu „Zielone inwestycje 2021”

Santander Leasing przedstawia pierwszą edycję raportu „Zielone inwestycje – sytuacja na rynku i prognozy”. Publikacja, poza analizą rynkową obejmującą obecną i prognozowaną sytuację związaną z podejściem firm do realizowania inwestycji w elektromobilność i alternatywne źródła energii, opatrzona jest komentarzami ekspertów branżowych reprezentujących najistotniejsze segmenty rynku w tym zakresie.

Zobacz więcej
1 kwietniakwi 2021

Santander Leasing rozpoczął współpracę z Elocity

Santander Leasing, jedna z największych spółek leasingowych w Polsce, nawiązał współpracę z Elocity, firmą oferującą kompletny system zarządzania stacjami ładowania aut elektrycznych dla biznesu.

Zobacz więcej
31 marcamar 2021

Zmiana godzin pracy Biura Obsługi Klientów

Kontakt dla klientów Santander Leasing

Zobacz więcej
15 marcamar 2021

Polski sektor przemysłowy napędza inwestycje w pojazdy oraz maszyn i urządzenia

Jak wskazują dane Markit dot. PMI polskiego sektora przemysłowego, na koniec lutego indeks wzrósł z poziomu 51,9 pkt. w styczniu do 53,4 pkt., co daje wynik najwyższy od połowy 2018 r. Co za tym idzie rośnie produkcja, wynikająca z liczby zamówień, oraz zatrudnienie. Potwierdzają to dane Santander Leasing, który na koniec lutego br. odnotował wzrosty w finansowania pojazdów ponad 25 proc. oraz seg

Zobacz więcej
15 lutegolut 2021

Sprzedaż Santander Leasing na podobnym poziomie do 2019 r. - ponadrynkowe wzrosty w segmencie pojazdów oraz wybranych kategoriach maszyn i urządzeń.

Jak podaje ZPL w 2020 r. branża leasingowa sfinansowała środki trwałe o łącznej wartości ponad 70 mld zł (-10,1 proc. r/r). Na tym tle dużo lepiej wypadł Santander Leasing, który sfinansował inwestycje o wartości 5,3 mld zł (+1,2 proc. r/r) i odnotowując ponadrynkowe wzrosty w finansowaniu całego segmentu pojazdów oraz wybranych kategoriach maszyn i urządzeń.

Zobacz więcej
8 lutegolut 2021

Promocyjny leasing 100 proc. na pojazdy elektryczne i leasing 102 proc. na pojazdy hybrydowe

Rynek samochodów elektrycznych wzrósł w Polsce o 140 proc. r/r. Z tego względu spółka zdecydowała się na przedłużenie promocyjnej oferty finansowania pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5t - elektrycznych 100 proc. oraz aut hybrydowych 102 proc.

Zobacz więcej
21 styczniasty 2021

Santander Leasing z ofertą finansowania fabrycznego PRONAR

Od stycznia br. rolnicy zainteresowani zakupem nowoczesnych maszyn firmy PRONAR, lidera w produkcji i sprzedaży maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych i branży odpadowej, mogą skorzystać z atrakcyjnego programu finansowania fabrycznego oferowanego przez Santander Leasing.

Zobacz więcej
23 grudniagru 2020

Ostrożnym warto być! Nie daj się oszukać przy zawarciu umowy!

Nie ma dzisiaj praktycznie żadnej dziedziny życia, która byłaby wolna od oszustw i oszustów.

Zobacz więcej
30 listopadalis 2020

Ponadrynkowe wzrosty w finansowaniu pojazdów oraz maszyn i urządzeń. TOP 5 branż realizujących inwestycje w tych segmentach.

Jak wskazywał ZPL dynamika rynku leasingu po trzech kwartałach 2020 r. wyniosła -15,2 proc r/r. Na tym tle dużo lepiej wypadł Santander Leasing, który po 9 miesiącach br. odnotował ponadrynkowe wzrosty w dynamice finansowania pojazdów osobowych i ciężarowych oraz całego segmentu maszyn i urządzeń.

Zobacz więcej
23 listopadalis 2020

eFaktoring NFG teraz także wśród usług Santander Leasing

Pandemia pokrzyżowała plany wielu przedsiębiorcom, którzy bez szybkiego wsparcia finansowego mogą nie przetrwać najbliższych miesięcy. Dużym problemem dla mikrofirm są faktury z odroczonym terminem płatności, ponieważ zapłata za towar lub usługę następuje wiele dni po tym, jak zamówienie zostanie zrealizowane. By pomóc mikrofirmom w ich trudnej sytuacji, NFG i Santander Leasing połączyły siły.

Zobacz więcej