Ankieta
Najczęściej wyszukiwane:
23 grudniagru 2020

Ostrożnym warto być! Nie daj się oszukać przy zawarciu umowy!

Nie ma dzisiaj praktycznie żadnej dziedziny życia, która byłaby wolna od oszustw i oszustów.

Zobacz więcej
30 listopadalis 2020

Ponadrynkowe wzrosty w finansowaniu pojazdów oraz maszyn i urządzeń. TOP 5 branż realizujących inwestycje w tych segmentach.

Jak wskazywał ZPL dynamika rynku leasingu po trzech kwartałach 2020 r. wyniosła -15,2 proc r/r. Na tym tle dużo lepiej wypadł Santander Leasing, który po 9 miesiącach br. odnotował ponadrynkowe wzrosty w dynamice finansowania pojazdów osobowych i ciężarowych oraz całego segmentu maszyn i urządzeń.

Zobacz więcej
23 listopadalis 2020

eFaktoring NFG teraz także wśród usług Santander Leasing

Pandemia pokrzyżowała plany wielu przedsiębiorcom, którzy bez szybkiego wsparcia finansowego mogą nie przetrwać najbliższych miesięcy. Dużym problemem dla mikrofirm są faktury z odroczonym terminem płatności, ponieważ zapłata za towar lub usługę następuje wiele dni po tym, jak zamówienie zostanie zrealizowane. By pomóc mikrofirmom w ich trudnej sytuacji, NFG i Santander Leasing połączyły siły.

Zobacz więcej
16 listopadalis 2020

Santander Leasing uruchamia sprzedaż samochodów online otwierając multisalon24.pl

Jak wskazuje Samar w październiku 2020 r. zarejestrowano w naszym kraju łącznie 40 067 nowych aut osobowych, tj. o 14,57 proc. (-6 834 szt.) mniej niż rok wcześniej i o 5,03 proc. (+1 920 szt.) więcej niż we wrześniu 2020 r. W ciągu trzech kwartałów 2020 roku zarejestrowano w Polsce 295 120 samochodów osobowych, tj. o 28,16 proc. mniej w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego.

Zobacz więcej
3 listopadalis 2020

Santander Leasing otrzymał nagrodę "Najbardziej Innowacyjny Bank" w Polsce.

Podczas 20. Forum Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, które odbyło się 19-20. października 2020 r. w Warszawie, Santander Leasing otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii: NAJBARDZIEJ INNOWACYJNY BANK

Zobacz więcej
21 październikapaź 2020

Santander Leasing jako pierwsza na rynku firma leasingowa wprowadza nowy produkt ubezpieczeniowy - grupowe ubezpieczenie od cyber ryzyk.

W dobie powszechnej digitalizacji oraz możliwości wirtualnego uwierzytelnienia tożsamości, pandemia COVID-19 spowodowała przyspieszoną cyfrową transformację przedsiębiorców. Tym samym jeszcze większym zagrożeniem stały się ataki hackerskie oraz możliwe kradzieże danych. Dzięki ubezpieczeniu Santander Leasing, które powstało przy współpracy z STU Ergo Hestia, od ryzyk cyberataków firmy będą mogły.

Zobacz więcej
6 październikapaź 2020

Santander Leasing będzie udzielał korzystnych pożyczek dla klientów MŚP dotkniętych Covid-19

Santander Leasing podpisał umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, dotyczącą udzielania pożyczek ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Zobacz więcej
25 wrześniawrz 2020

Santander Leasing - branża drzewna z dynamiką ponad 55 proc. r/r.

Według danych Spółki z początku września kluczowymi segmentami, w których nastąpił zdecydowany wzrost wniosków o finansowanie nowych inwestycji był handel, budownictwo i transport. Do tego grona dołącza także branża drzewna, w której tylko do końca sierpnia dynamika rok do roku osiągnęła wzrost ponad 55 proc., a wartość umów ogółem po 8 miesiącach br. osiągnęła poziom inwestycji z całego 2019 roku

Zobacz więcej
10 wrześniawrz 2020

Santander Leasing - podsumowanie odroczeń rat leasingowych. Odnotowany kolejny wzrost inwestycji w wybranych sektorach gospodarki.

Od marca do sierpnia Santander Leasing w ramach oferowanej karencji spłat rat leasingowych zatwierdził aneksy dla prawie 22 tysięcy umów. Głównymi sektorami wnioskującymi o odroczenie był transport, przetwórstwo przemysłowe i handel.

Zobacz więcej
3 wrześniawrz 2020

Santander Leasing z nową, jeszcze bardziej intuicyjną stroną internetową

Santander Leasing uruchomił nową, bardziej przyjazną klientom i partnerom biznesowym stronę internetową. Jest ona dostępna pod dotychczasowym adresem www.santanderleasing.pl.

Zobacz więcej