Najczęściej wyszukiwane:

Kubota Finance - nowatorskie rozwiązanie z myślą o klientach

16 września 2014

19 września 2014 roku firma Kubota rozpoczyna promocję swojej nowej marki - Kubota Finance, która powstała we współpracy z BZ WBK Leasing. Ten fabryczny sposób finansowania maszyn rolniczych jest innowacyjnym rozwiązaniem wśród powszechnie dostępnych form inwestowania.

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania swoich klientów, firma Kubota, światowy producent maszyn rolniczych i BZ WBK Leasing, będący jednym z liderów finansowania sprzętu rolniczego na drodze leasingu i pożyczki w Polsce podjęły wspólnie decyzję o utworzeniu marki Kubota Finance. Oferta finansowania fabrycznego, którą proponuje Kubota Finance, umożliwia rolnikom nabycie japońskich ciągników rolniczych w bardzo korzystnych opcjach spłat. Oferta zapewnia klientom przede wszystkim elastyczność w doborze optymalnej oferty finansowej, którą można dopasować do specyfiki prowadzonego gospodarstwa.

Finansowanie fabryczne to najczęściej wybierany sposób finansowania

Od 19 września 2014 roku klienci, którzy skorzystają z oferty Kubota Finance, będą mogli się cieszyć nie tylko atrakcyjnymi cenami poszczególnych modeli, ale także elastyczną i atrakcyjną formą finansowania. To przemyślane rozwiązanie sprawi, że najwyższej jakości maszyny rolnicze staną się osiągalne dla jeszcze większego grona odbiorców.

Kubota Finance jest więc korzystną alternatywą dla zakupu gotówkowego. Marka oferuje szeroką gamę produktów finansowych. Znajdują się wśród nich oferty promocyjne finansowania ciągnika w kilku ratach bez żadnych dodatkowych kosztów w podziale na dwie (50/50), trzy (50/25/25) lub cztery raty (4x25). Oprócz tego dostępna jest także forma spłaty zobowiązania nawet na 10 lat z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Tak zróżnicowana oferta gwarantuje, że każdy klient znajdzie formę finansowania najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości. Niezawodność maszyn Kubota wraz z najlepszymi rozwiązaniami finansowymi, to gwarancja zadowolenia z zakupów.

Klienci Kubota Finance mogą również skorzystać z szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych, chroniąc się tym samym przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia środka trwałego, czy też z ubezpieczenia Bezpieczna Rata zapewniającego spłatę raty wypadku nieprzewidzianych wydarzeń.

***

BZ WBK Leasing jest częścią grupy kapitałowej BZ WBK. Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych klientom z sektora MŚP oraz dużym firmom i klientom korporacyjnym.

Firma specjalizuje się w finansowaniu maszyn i urządzeń, nieruchomości oraz środków transportu. Uzupełnienie oferty stanowią atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz karty paliwowe.

BZ WBK Leasing kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi kontrahentami.

Więcej informacji mediom udziela:

Maciej Sokołowski
Biuro Prasowe BZ WBK Leasing
Kom: +48 795 520 960
E-mail: msokolowski@compress.com.pl

***

Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce jest częścią światowego koncernu Kubota Corporation z siedzibą w Japonii. Produkty oferowane przez koncern służą rozwojowi wielu gałęzi gospodarki m.in. rolnictwa, budownictwa i ochrony środowiska.

Firma specjalizuje się w produkcji ciągników rolniczych i maszyn komunalnych, silników, rur stalowych oraz maszyn budowlanych. W trosce o środowisko, które stanowi dla marki Kubota najwyższą wartość, oferuje ona także wiele opatentowanych systemów uzdatniania wody.

Zgodnie z japońską filozofią dążenia do perfekcji, zwaną Kaizen, firma Kubota kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów, nieustannie je doskonaląc i czyniąc jeszcze bardziej niezawodnymi.

Więcej informacji mediom udziela:

Jacek Kwiatkowski
Specjalista ds. Public Relations
Kom: +48 509 994 183
E-mail: jacek.kwiatkowski@adagri.com