Przerwa 15/16 czerwca Rozwijamy naszą bankowość, dlatego potrzebujemy przerwy. Do 6:30 bankowość internetowa i aplikacja mobilna będą niedostępne. Nadal możesz płacić kartą i wypłacać gotówkę z naszych bankomatów. Przepraszamy za utrudnienia!

Szukaj na stronie

Aktualności
Santander Factoring

Wybierz rokWybierz miesiąc
 • 1 czerwcacze 2021

  Podwójna Moc Pomagania

  Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży pogorszyło się w czasie pandemii. Wiele dzieci potrzebuje specjalistycznej pomocy. Chcemy, aby na ich twarzach ponownie pojawił się uśmiech, a sam powrót do zdrowia odbywał się w lepszych warunkach.

  Zobacz więcej
 • 30 marcamar 2021

  Informacja dotycząca wskaźników referencyjnych

  Zachęcamy do zapoznania się bieżącymi informacjami Grupy Santander na temat działań ukierunkowanych na uregulowanie wskaźników referencyjnych stopy procentowej, które są stosowane w transakcjach oraz umowach finansowych (m.in. WIBID i WIBOR, EURIBOR, LIBOR).

  Zobacz więcej
 • 1 marcamar 2021

  Uruchomiliśmy nowe rozwiązanie dla mikro-przedsiębiorców

  Usługi dla klientów z segmentu MŚP – błyskawiczne finansowanie faktur z odroczonym terminem płatności.

  Zobacz więcej
 • 25 lutegolut 2021

  Księgowanie finansowania firm na podstawie faktur

  Przedstawiamy opracowany przez Polski Związek Faktorów we współpracy z międzynarodową firmą doradczą EY poradnik na temat rachunkowego ujęcia faktoringu.

  Zobacz więcej
 • 4 lutegolut 2021

  Podsumowaliśmy ubiegły rok w faktoringu

  Jak podaje Polski Związek Faktorów (PZF) branża faktoringowa zanotowała 3% wzrost obrotów w 2020 roku. Firmy zrzeszone w PZF nabyły wierzytelności o łącznej wartości ponad 290 mld zł. Rok temu kwota ta była niższa i sięgała 281,7 mld zł. 

  Zobacz więcej
 • 17 grudniagru 2020

  Gwarancje płynnościowe w faktoringu przedłużone

  Do 30 czerwca 2021 roku wydłużyliśmy współpracę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w ramach unikalnego programu gwarancji płynnościowych.

  Zobacz więcej
 • 11 październikapaź 2020

  Mechanizm podzielonej płatności tzw. Split Payment

  Bieżący rok przynosi wiele zmian w zakresie regulacji prawnych dotyczących branży faktoringowej. We wrześniu informowaliśmy o wprowadzeniu tzw. Whitelist i pracach prowadzonych przez Ministerstwo Finansów nad wprowadzeniem rachunków cesyjych do rejestru podatników VAT.

  Zobacz więcej
 • 6 wrześniawrz 2020

  Nowe regulacje dotyczące podatku VAT, tzw. White List

  Nowe regulacje zobowiązują przedsiębiorców do dokonywania płatności na rachunki znajdujące się w wykazie podatników VAT opublikowanym na stronach Ministerstwa Finansów.

  Zobacz więcej