Szukaj na stronie

O nas

Wartości

 • Stabilność

  Santander Factoring jest częścią Grupy Santander Bank Polska SA, jednej z największych grup finansowych i największego banku z kapitałem prywatnym w Polsce.

 • Bliskość

  Pomagamy i wspieramy klientów w prowadzeniu działalności biznesowej poprzez rozwiązania finansowe umożliwiające poprawę płynności. Kierujemy się zasadą, że biznes przedsiębiorcy trzeba najpierw poznać i zrozumieć, aby zaproponować rozwiązanie. Pozostajemy blisko swoich klientów i dopasowujemy się do ich oczekiwań. 

 • Doświadczenie

  Pakiet proponowanych usług obejmuje finansowanie sprzedaży (faktoring należności) do odbiorców polskich i zagranicznych oraz zakupów (faktoring zobowiązań) od dostawców działających w kraju i za granicą. Naszymi klientami są zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, korporacje, jak i międzynarodowe firmy o globalnym zasięgu.

 • Lider rynku

  Według raportów Polskiego Związku Faktorów, w wielu kategoriach jesteśmy liderem rynku faktoringowego w Polsce.

 • Biznes międzynarodowy

  Nasz mocny filar to także finansowanie biznesu międzynarodowego, współpraca z międzynarodowymi instytucjami finansowymi, wspieranie globalnej obsługi korporacji działających na wielu rynkach, finansowanie zarówno działalności eksportowej, jak i importowej naszych klientów na całym świecie. Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz światowymi organizacjami faktoringowymi umożliwia nam stosowanie nietypowych rozwiązań w zabezpieczaniu wymiany handlowej.

 • Zadowolenie i lojalność klientów

  To Nasz priorytet, dlatego nieustannie wprowadzamy udoskonalenia oparte na najnowszej technologii oraz innowacyjne rozwiązania, które pomagają dbać o finanse przedsiębiorstw.

Zarząd

Santander Factoring

 

Roman Maciejewski

Prezes Zarządu

Anna Futoma-Szymańska

członek Zarządu

Roman Mańczak

członek Zarządu

Oleh Turhyn

członek Zarządu

 

Rada Nadzorcza

Santander Factoring

 

Lech Gałkowski

przewodniczący Rady Nadzorczej

Rafał Pokora

John Power

Marcin Prell