Santander factoring - o nas_uśmiechnięta kobieta z pasją opowiada coś na stojąco pozostałym uczestnikom zebraniao co

Wartości

 • Stabilność

  Santander Factoring jest częścią Grupy Santander Bank Polska SA, jednej z największych grup finansowych i największego banku z kapitałem prywatnym w Polsce.

 • Bliskość

  Pomagamy i wspieramy klientów w prowadzeniu działalności biznesowej poprzez rozwiązania finansowe umożliwiające poprawę płynności. Kierujemy się zasadą, że biznes przedsiębiorcy trzeba najpierw poznać i zrozumieć, aby zaproponować rozwiązanie. Pozostajemy blisko swoich klientów i dopasowujemy się do ich oczekiwań. 

 • Doświadczenie

  Pakiet proponowanych usług obejmuje finansowanie sprzedaży (faktoring należności) do odbiorców polskich i zagranicznych oraz zakupów (faktoring zobowiązań) od dostawców działających w kraju i za granicą. Naszymi klientami są zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, korporacje, jak i międzynarodowe firmy o globalnym zasięgu.

 • Lider rynku

  Według raportów Polskiego Związku Faktorów, w wielu kategoriach jesteśmy liderem rynku faktoringowego w Polsce.

 • Biznes międzynarodowy

  Nasz mocny filar to także finansowanie biznesu międzynarodowego, współpraca z międzynarodowymi instytucjami finansowymi, wspieranie globalnej obsługi korporacji działających na wielu rynkach, finansowanie zarówno działalności eksportowej, jak i importowej naszych klientów na całym świecie. Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz światowymi organizacjami faktoringowymi umożliwia nam stosowanie nietypowych rozwiązań w zabezpieczaniu wymiany handlowej.

 • Zadowolenie i lojalność klientów

  To Nasz priorytet, dlatego nieustannie wprowadzamy udoskonalenia oparte na najnowszej technologii oraz innowacyjne rozwiązania, które pomagają dbać o finanse przedsiębiorstw.

Władze spółki

Zarząd

Roman Maciejewski

Prezes Zarządu

Poznaj szczegóły

Anna Futoma-Szymańska

członek Zarządu

Poznaj szczegóły

Roman Mańczak

członek Zarządu

Poznaj szczegóły

Oleh Turhyn

członek Zarządu

Poznaj szczegóły

Rada Nadzorcza

Lech Gałkowski

przewodniczący Rady Nadzorczej

Poznaj szczegóły

Rafał Pokora

John Power

Poznaj szczegóły

Marcin Prell

Poznaj szczegóły