Rozwijaj swój profesjonalny angielski z University of Pennsylvania

1 października 2021

Masz skończone 18 lat i chcesz szlifować biznesowy angielski? Mamy 1000 miejsc na Stypendium Santander Language | English to Boost Your Career – University of Pennsylvania.

Młoda kobieta stoi przed oknem

Dobry  angielski pomaga wyróżnić się na rynku pracy i ma istotny wpływ na rozwój kariery zawodowej. Myślisz o pierwszej pracy? A może o awansie lub zmianie ścieżki kariery?  Ten program jest dla Ciebie!

Aplikuj do 23 listopada br. 

Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z trzech modułów:  

  •  English for Professional Development:  nauczysz  się radzić sobie z procesami rekrutacyjnymi i rozmowami kwalifikacyjnymi w języku angielskim, co zwiększy  na zdobycie zatrudnienia lub awansu. W czasie kursu będziesz miał/miała również  szansę na odkrywanie swoich preferencji dotyczących przyszłej drogi zawodowej, jednocześnie poprawiając swoje słownictwo i płynność językową.
  •  English for Business and Entrepreneurship: interesujesz się i biznesem i gospodarką globalną będziesz miał/miała okazję poznać ekspercki angielski niezbędny do analizowania badań rynkowych, sporządzania biznesplanów, przyciągania inwestorów i pozyskiwania finansowania, jednocześnie poznając praktyki biznesowe z całego świata.
  •  English for Science, Technology, Engineering and Mathematics: jeżeli jesteś umysłem ścisłym i chcesz  nauczyć się omawiać przyczyny i skutki różnych zdarzeń, opracowywać strategie badawcze, analizować dane eksperymentalne a także w praktyce wykorzystywać język naukowy i techniczny język  angielski.- to ten kurs będzie idealny. Kurs obejmuje również tematy związane ze zmianami klimatu, w ramach których studenci będą poznawać wykorzystanie języka naukowego i technicznego.

Pięciotygodniowy kurs online dostępny będzie na platformie e-learningowej UPenn w styczniu 2022 roku. Będzie obejmował zarówno ćwiczenia indywidualne, jak i zajęcia grupowe.

Grupa Santander wspiera szkolnictwo wyższe

Grupa Santander, jako lider w zakresie odpowiedzialnej bankowości wspiera postęp i eliminację wykluczenia społecznego. Dzięki Santander Universities, od 25 lat jest pionierem w dziedzinie rozwoju szkolnictwa wyższego, wyróżniając się wśród światowych instytucji finansowych. Od momentu  uruchomienia programu Santander przekazał ponad 2 miliardy euro i przyznał ponad 630.000 stypendiów i grantów