Uważaj
na fałszywe maile podszywające się pod bank. Nie podawaj swoich danych. Więcej na naszej stronie >

Nauczaj innowacyjnie – program Innovation in Teaching

16 czerwca 2021

Jesteś pracownikiem dydaktycznym uczelni wyższej i chciałbyś podnieść swoje umiejętności oraz poznać metodologie niezbędne do wysokiej jakości, innowacyjnego nauczenia? Chcesz stale się rozwijać, aby praca na uczelni była pełna nowych możliwości?

Nauczaj innowacyjnie – program Innovation in Teaching - uśmiechnięta pani profesor przy tablicy

Aplikuj na Stypendium Santander Skills | Innovation in Teaching – Laspau affiliated with Harvard University i weź udział w 8-tygodniowym kursie, organizowanym przez prestiżowy ośrodek akademicki akredytowany przez Harvard.

Zajęcia będą odbywały się w formule online od października do grudnia 2021 i będą miały charakter praktyczny, nastawiony na współpracę oraz wymianę doświadczeń. Odbędą się w trzech językach – angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Program podsumuje 2-dniowe „Forum Innowacji” online.

Zapraszamy do aplikowania do 26 lipca 2021 r., godz. 23:00.

Aplikuj już dziś

Od 25 lat program  Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie. 

Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 600 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny.  

Sprawdź inne nasze programy