Akademia Santander Universidades – dzielimy się wiedzą

1 października 2021

Interesujesz się bankowością, ekonomią, sztuczną inteligencją lub rozwojem osobistym? Cenisz zdobywanie praktycznej wiedzy? Poznaj Akademię Santander Universidades oraz spotkaj się z praktykami i osobami zarządzającymi Santander Bank Polska.

Uruchomi się w nowym oknie

Akademia Santander Universidades to cykl 9 webinarów dla studentów, absolwentów i wszystkich zainteresowanych bankowością w szerokim tego słowa znaczeniu. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji poruszających tematy finansowe, ekonomiczne związane z przywództwem, sztuczną inteligencją, robotyzacją, audytem itd. Dodatkowo prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi budowania ścieżki kariery.

Aplikuj do 31.10.2021, godz. 23:00.

Aplikuj już dziś Uruchomi się w nowym oknie

W poprzedniej edycji wydarzenia wzięło udział 800 słuchaczy z 70 polskich uczelni. Więcej dowiesz się tutaj.

Film z podsumowania Akademii Santander Universidades 2020

Zobacz film Uruchomi się w nowym oknie

Od 25 lat program  Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie. 

Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 600 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny. 

Sprawdź inne nasze programy

 

Sprawdź również