Z aplikacją mobilną możesz więcej niż myślisz

Konto wspólne

Łączy ludzi, mnoży możliwości

Zobacz więcej

Konto wspólne, nie tylko dla par 

Żyjemy w związkach partnerskich, rodzinnych, przyjacielskich czy zawodowych. Niezależnie od tego kim jesteś i w jakim momencie życia się znajdujesz, zasługujesz na to co dla Ciebie najlepsze. 
 
Wspólne konto jest wygodnym rozwiązaniem nie tylko dla narzeczonych czy współmałżonków, ale wszystkich, których łączy jakakolwiek relacja. 

Zobacz kilka przykładów, na to jak można wykorzystać konto wspólne.

Łączy nas miłość

Wspólne konto bankowe to nie tylko milowy krok w stronę budowania zaufania oraz wspólnej przyszłości. To też wygoda w codziennym życiu, dla Ciebie i Twojego męża, żony, partnerki, partnera, rodzica.

Możliwość założenia konta oszczędnościowego czy lokaty, z kontem wspólnym, to dodatkowa sposobność bezpiecznego odłożenia pieniędzy.

Łączy nas dom

Comiesięczne męczące obliczenia, zbieranie pieniędzy do wspólnej świnki-skarbonki i niekończące się arkusze kalkulacyjne? To już przeszłość! Konto wspólne, które otworzysz wraz ze swoimi znajomymi, pozwoli Wam w wygodny sposób kontrolować finanse. Każdy z Was uzyska dostęp do środków na opłacenie czynszu, rachunków czy zakupów.

Łączą nas wspólne sprawy

Prowadzisz finanse z rodzicami? Często wyjeżdżasz ze znajomymi? Nurkujesz, surfujesz, wspinasz się? Chcesz realizować swoje marzenia, pasje i cele w towarzystwie innych ludzi, bez skomplikowanych, prowadzących do nieporozumień rozliczeń? Wspólny rachunek bankowy pomoże Ci zorganizować życie i zadbać o relacje z najbliższymi. Zarządzanie finansami stanie się wygodne i bezpieczne.  

   Sprytny patent na niezależność

Konto wspólne to dobre rozwiązanie na wspólne wydatki. Jeśli cenisz sobie niezależność finansową i swobodę w dysponowaniu swoimi pieniędzmi, polecamy także zachowanie swojego konta indywidualnego.

 
Konto wspólne to Konto Jakie Chcę. Możesz je założyć w dowolnym oddziale naszego banku.