Najczęściej wyszukiwane:
karta kredytowa na start

Karta kredytowa na start

Twoja pierwsza karta kredytowa na start, z pieniędzmi od ręki!
RRSO 10,20%

 • karta kredytowa visa silver akcja pajacyk

  Oferta promocyjna dotyczy głównych kart kredytowych Visa Silver Akcja Pajacyk

 • korzystaj z limitu karty kredytowej

  Kupuj teraz, płać później – z przyznanego limitu karty kredytowej od 1 000 do 4 000 zł skorzystasz bez odsetek nawet do 54 dni (nie dotyczy wypłat z bankomatów

 • płać telefonem

  Płać telefonem, dzięki mobilnej karcie kredytowej

 • zarządzanie limitami transakcyjnymi

  Możesz zarządzać limitami transakcyjnymi na swojej karcie kredytowej

Najważniejsze informacje

karty visa silver akcja pajacyk

Pieniądze w Karcie na start od ręki! Jak to zrobić?

Już w momencie składania wniosku o kartę kredytową możesz zlecić przelew środków z limitu karty kredytowej na dowolnie wybrany przez Ciebie rachunek (usługa Fast Cash). Dzięki temu zyskasz dostęp do pieniędzy nawet tego samego dnia, bez konieczności oczekiwania na dostarczenie karty i jej aktywowanie.

Dodatkowo w ramach promocji przez dwa lata od wydania karty zyskujesz:

 • 0 zł opłaty rocznej za obsługę karty w pierwszym roku,
 • 0 zł opłat miesięcznych za obsługę karty w drugim roku,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Santander Bank Polska,
 • 0 zł za przewalutowanie transakcji zagranicznych dokonanych w walucie innej niż PLN,
 • 0 zł prowizji za uruchomienie usługi Ratio – dzięki której swoje zakupy i przelewy z rachunku karty kredytowej możesz rozłożyć na wygodne raty.

Jak skorzystać z promocji?

 • dla kogo oferta
  Dla kogo?

  Oferta skierowana jest do osób, które w okresie ostatnich 4 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o wydanie karty kredytowej nie miały w banku dowolnej głównej płatniczej karty kredytowej.

 • warunki karty kredytowej
  Warunki:

  Aby zamówić kartę kredytową, wystarczy:

  • w momencie składania wniosku mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
  • uzyskiwać dochody w Polsce,
  • złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk, ze złożoną dyspozycją Fast Cash,
  • uzyskać w banku pozytywną decyzję o wydanie w/w karty kredytowej,
  • zawrzeć z bankiem Umowę o udzielenie kredytu i wydanie płatniczej karty kredytowej, na podstawie której zostanie wydana karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk oraz podpisać regulamin promocji.

Pomagaj z kartą Visa Silver Akcja Pajacyk

 • codzienne zakupy z kartą kredytową

  Wystarczy, że będziesz płacić za codzienne zakupy kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk a część zysku z dokonywanych przez ciebie płatności przekażemy na program Pajacyk

 • program pajacyk

  Pajacyk to program prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną, od 1998 finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych dla dzieci z najuboższych rodzin w Polsce

Dodatkowe usługi

Zobacz, z czego jeszcze możesz skorzystać

 • Usługa Fast Cash

  Korzystaj z pieniędzy na koncie jeszcze przed otrzymaniem karty. Już w chwili złożenia wniosku o kartę kredytową (w oddziale lub na infolinii), możesz zlecić przelew z limitu karty kredytowej na dowolny rachunek osobisty.

 • Usługa Ratio

  Rozłóż wydatki z karty kredytowej na dogodne raty. Dzięki Ratio, transakcje kartą (zakupy) i przelewy z rachunku karty kredytowej (m.in. opłacone rachunki) rozłożysz od ręki na niskooprocentowane raty.

  Więcej

 • Usługa 3D-Secure

  Twoje płatności kartą w sklepach internetowych są zabezpieczone, dzięki usłudze 3D-Secure.

 • Usługa Chargeback

  Korzystaj z usługi Chargback, dzięki której możesz otrzymać zwrot pieniędzy za towar/usługę, jeśli sprzedawca nie wywiązał się z umowy, bądź otrzymany towar jest niezgodny z opisem.

  Więcej

Jak zamówić kartę kredytową? 

Przez telefon lub w oddziale – jak chcesz

 • Telefon
 • Oddział
Zadzwoń do nas
Przygotuj: dowód osobisty, wysokość średnich dochodów netto z ostatnich trzech miesięcy, dane pracodawcy oraz informacje o swoich zobowiązaniach finansowych.
Wypełnij wniosek
W trakcie rozmowy Doradca wypełni z Tobą wniosek. Poczekaj na decyzję. Telefonicznie przekażemy wstępną decyzję kredytową.
Przyjdź do nas
W oddziale wybranym we wniosku podpiszesz umowę po pozytywnym zweryfikowaniu wymaganych dokumentów. Karta kredytowa zostanie przesłana pocztą.
Zostaw numer
Odwiedź oddział
Odwiedź dowolną placówkę Santander Bank Polska.
Złóż wniosek
Wypełnij wniosek wraz z Doradcą. Do 10 minut otrzymasz decyzję kredytową.
Zacznij korzystać
Podpiszesz umowę, a karta kredytowa zostanie przesłana pocztą.

Z oferty karty kredytowej mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Santander Bank Polska warunki oceny zdolności kredytowej. Pozostałe warunki uzyskania karty kredytowej dostępne są w Regulaminie kart kredytowych dla klientów indywidualnych.

Proste zasady, przejrzyste opłaty

 • Oprocentowanie

 • Spłata ratalna Ratio

Oprocentowanie


Wysokość oprocentowania na dzień 18.03.2019 r.

Oprocentowanie zmienne, równe stopie odsetek maksymalnych wskazanych w art. 359 § 2¹ kodeksu cywilnego, tj. dwukrotność sumy stopy referencyjnej NBP i 3,5 punktu procentowego. W przypadku zmiany typu karty WORLD (BIN 536388) oraz Platinum (BIN 552044) na kartę World MasterCard lub Visa Platinum oprocentowanie wynosi : dla transakcji bezgotówkowych oraz przelewów z rachunku karty kredytowej – 9%, dla transakcji gotówkowych – 10%.

Spłata ratalna Ratio


Stawki oprocentowania podane są w skali rocznej. 

Dokumenty

Regulamin kart kredytowych dla klientów indywidualnych
20 Grudzień 2018 r.
990.0 kB
PDF
pl_PL
Pobierz
Taryfa opłat i prowizji pobieranych przez Santander Bank Polska za czynności bankowe dla klientów indywidualnych obowiązująca od 17.01.2019 r. i od 1.07.2019 r.
17 Styczeń 2019 r.
1930.0 kB
PDF
pl_PL
Pobierz
Regulamin promocji „Pieniądze od ręki w Karcie na start”
17 Kwiecień 2019 r.
371.0 kB
PDF
pl_PL
Pobierz

Wsparcie przy wyborze karty kredytowej

Porozmawiajmy – wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu

Doradca online

Doradca online

Doradca online

Porozmawiaj online:
pon-pt 8.00-22.00
weekendy 8.00-20.00

czat, połączenie głosowe lub wideo

Infolinia

Infolinia

24 h

Infolinia

1 9999 z telefonu stacjonarnego

781 119 999 z telefonu komórkowego

+48 61 81 1 9999 z zagranicy

Zostaw numer
Oddział w banku

W oddziale

W oddziale

Skorzystaj z wyszukiwarki placówek i spotkaj się z doradcą

Przykład reprezentatywny

 

Z promocji „Pieniądze od ręki w Karcie na start”, która trwa do dnia 30.06.2019 mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Santander Bank Polska (Bank) warunki oceny zdolności kredytowej. Bank od wykorzystanej kwoty limitu w karcie kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk pobiera odsetki według zmiennej stopy procentowej, równej stopie odsetek maksymalnych określonych w art. 359 § 2¹ Kodeksu cywilnego, tj. 10% w skali roku. Na całkowitą kwotę do zapłaty w całym okresie kredytowania, tj. 24 miesięcy w wysokości 2966,97zł składają się: całkowita kwota kredytu 2600,00 zł oraz całkowity koszt kredytu 366,97 zł (w tym odsetki 366,97 zł). Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,20%. Dla wyliczeń RRSO przyjęto łącznie następujące założenia: limit kredytowy zostaje w pełni wykorzystany przez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej, data księgowania transakcji na rachunku karty kredytowej jest zgodna z datą pierwszego zestawienia operacji, a pozostałe zadłużenie zostaje spłacone w ciągu 24 miesięcy; miesięczna spłata zadłużenia wynosi 3% kwoty limitu kredytowego (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) i następuje zawsze w dniach wskazanych na zestawieniach operacji jako termin płatności. Nieoprocentowany kredyt nie dotyczy wypłat z bankomatów. Kalkulacje zostały dokonane na dzień 18.03.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu i regulamin promocji „Pieniądze od ręki w Karcie na start” dostępne są w placówkach Santander Bank Polska S.A. oraz na stronie internetowej santander.pl. Infolinia 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora.
 

Organizatorem promocji jest Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 17, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000008723, NIP 8960005673, kapitał zakładowy i wpłacony 1 020 883 050 zł.

 • Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych

  Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

  • Usługa Fast Cash – zlecenie przelewu środków z limitu karty kredytowej na dowolnie wybrany przez klienta rachunek już w chwili wnioskowania o kartę kredytową; dzięki temu klient zyskuje dostęp do środków w ramach limitu już po kilku minutach – bez konieczności oczekiwania na dostarczenie karty kredytowej i jej aktywowania.
  • Przelew z rachunku karty kredytowej – transakcja bezgotówkowa dokonywana z rachunku karty kredytowej za pośrednictwem usługi Santander internet lub aplikacji Santander mobile w ramach przyznanego limitu kredytowego i ustalonych dla usług Santander online limitów przelewów (usługa uruchamiana jest na podstawie odrębnej umowy usług Santander online i autoryzowana w trybie wskazanym szczegółowo w Regulaminie usług Santander online dla klientów indywidualnych) lub inny przelew z rachunku karty kredytowej dokonywany przez bank na zlecenie posiadacza. Nie ma możliwości wykonania przelewu z rachunku karty kredytowej w celu: uznania rachunku innej karty kredytowej oraz dokonania doładowań telefonu, zleceń stałych, przelewów walutowych, zakładania lokat, operacji związanych z funduszami inwestycyjnymi Santander.
  • Przelew jest poleceniem przelewu albo poleceniem przelewu wewnętrznego.
  • Obsługa karty kredytowej – usługa umożliwiająca płatnikowi korzystanie z karty płatniczej, jeżeli kwota każdej transakcji dokonanej przy użyciu karty pomniejsza ustalony limit kredytowy. Opłaty roczne i miesięczne oraz przewalutowanie transakcji stanowią obsługę karty kredytowej.
  • Usługa 3D-Secure – („Mastercard SecureCode” dla kart Mastercard lub „Verified by VISA” dla kart VISA) – zabezpieczenie transakcji dokonywanych w Internecie, u akceptantów oferujących korzystanie z tego rodzaju zabezpieczenia.