Najczęściej wyszukiwane:
Quick trade

Quick trade

Lubisz aktywny trading, ale nie chcesz się ograniczać? Instrumenty zagraniczne nie są dla Ciebie tajemnicą? Uważasz, że o wyborze inwestycji nie powinien decydować instrument tylko szansa na maksymalizację zysków? Sprawdź „Quick trade" - znajdziesz w nim akcje z indeksu S&P500 albo ETF - y notowane na europejskich giełdach, których podstawową zaletą jest duża zmienność.

  • Szczegóły

  • Dostępność

Szczegóły

Najlepsze okazje do szybkiego osiągnięcia zysku dają ETF-y, wykorzystujące mechanizm dźwigni finansowej, czyli tzw. lewar. Efektywność może być największa w przypadku instrumentów, których lewar jest maksymalny - wynoszący 300% lub -300% - i takie właśnie pojawiają się w opracowaniu Quick trade.

Bazujący na analizie technicznej materiał Marcina Działka skupia się także na amerykańskich akcjach. Omawiane są spółki, które w ciągu najbliższych kilku dni opublikują wyniki finansowe (co może spowodować wzrost zmienności ceny ich akcji). Kluczem doboru walorów nie jest jednak oczekiwanie na poprawę wyników firmy, ale możliwość finalizacji układu technicznego, po którym powinna nastąpić dynamiczna zmiana ceny akcji. Materiał traci ważność po 30 dniach od publikacji bądź osiągnięciu ceny docelowej / poziomu obrony.

Dostępność

„Quick trade” to opracowanie, które pojawia się w Strefie Premium serwisu Inwestor online w zależności od tego jak często trafiają się instrumenty uważane przez naszego eksperta za godne uwagi. Informacja o spółce lub ETF-ie będącymi przedmiotem danej analizy widoczna jest na naszej ogólnodostępnej stronie niezwłocznie po publikacji, natomiast szczegółowe informacje udostępniane są na stronie otwartej po 7 dniach kalendarzowych od publikacji.

Korzystaj z opracowań Quick trade

Wystarczy, że masz rachunek maklerski w Santander Biuro Maklerskie

1

Załóż rachunek

Jeśli nie masz u nas rachunku maklerskiego, otworzysz go w naszych placówkach.

2

Zaloguj się

Wystarczy posiadać dostęp do Strefy Premium. Zaloguj się do swojego konta w serwisie Inwestor online.

3

Przejdź do Serwisu Informacyjnego

Wybierz zakładkę Serwis informacyjny, w której znajdziesz opracowania Quick trade.