Szukaj na stronie

Santander Bank Polska najlepszym bankiem dla firm

2 listopada 2023

Już po raz trzeci zwyciężyliśmy w rankingu miesięcznika Forbes „Bank Przyjazny Firmie" oraz zajęliśmy 3. miejsce w rankingu Przyjazny Bank "Newsweeka" w kategorii „Bank dla Kowalskiego”. Zajęliśmy także pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie Euromoney Awards for Excellence, w kategorii „Najlepszy Bank w Polsce dla firm” („Best Bank for SMEs in Poland”).

Nasz bank zdobył:

W rankingu Miesięcznika Forbes:

  • I miejsce na najbardziej przyjazny bank dla firm

W międzynarodowym konkursie Euromoney Awards for Excellence:

  • I miejsce w kategorii „Najlepszy Bank w Polsce dla firm” ( „Best Bank for SMEs in Poland”)

W rankingu Newsweeka Bank Przyjazny:

  • III miejsce w kategorii „Bank dla Kowalskiego"

 W Santander Bank Polska wierzymy, że słuchanie głosu klienta i wysoka jakość obsługi buduje zaufanie. Chcemy pomagać naszym klientom w osiąganiu sukcesów. Dzisiejsze wyróżnienie, które otrzymaliśmy po raz trzeci potwierdza, że każdego dnia dbamy, aby nasza oferta odpowiadała na potrzeby firm, a codzienne bankowanie było proste i intuicyjne. Nie zwalniamy tempa i będziemy nadal wsłuchiwać się w oczekiwania naszych klientów dotyczące oferty finansowej, jakości obsługi i dostępności cyfrowej naszych usług.  
– powiedział Michał Gajewski, prezes Santander Bank Polska.

Obsługujemy 552 tys. mikro, małych i średnich firm. Ciągle ulepszamy i poszerzamy swoją ofertę, aby codzienne bankowanie było szybkie i proste. Ostatnio udostępniliśmy nową aplikację mobilną, także dla klientów firmowych, a  w niej m.in. BLIK dla firm. Firmy mogą także korzystać z nowoczesnych rozwiązań i produktów, które ułatwią prowadzenie i rozwój firmy. Przedsiębiorca, który otworzy rachunek firmowy otrzyma od nas dostęp do takich usług jak: eKsięgowość, eLeasing czy eZdrowie.

 Małe i średnie przedsiębiorstwa od lat są w centrum naszej działalności bankowej. Dobra oferta produktowa oraz wysoka jakość usług dla tego segmentu jest niezwykle ważna z punktu widzenia biznesowego i przyczynia się do rozwoju gospodarczego. Małe i średnie firmy są motorem wzrostu gospodarczego Polski.
– dodaje Michał Gajewski.

W rankingu Newsweeka zajęliśmy także III miejsce w kategorii Bank dla Kowalskiego. Audytorzy ocenili m.in. kompetencję, zaangażowanie doradców, ich zdolność do poznania potrzeb klientów i prezentację oferty banku.

Ranking miesięcznika Forbes ocenia usługi bankowe i jakość obsługi dla firm z segmentu MŚP, natomiast ranking tygodnika Newsweek – usługi bankowe i jakość obsługi dla klientów indywidualnych. Oba badania jakości obsługi bazują na metodzie mystery shopper we współpracy z agencją badawczą Minds & Roses.

Nagroda magazynu Euromoney została nam przyznana za nasze wyjątkowe zaangażowanie w tworzenie rozwiązań ułatwiających prowadzenie biznesu i zarządzanie finansami firm z sektora MŚP. Jury konkursu doceniło nas za działania, którymi wspieraliśmy przedsiębiorców w minionym roku, w warunkach trudnej sytuacji gospodarczej. 

Więcej na temat nagród Euromoney Awards for Excellence można znaleźć na stronie więcej undefined.